MHP'den Perinçek'e yaylım ateşi

MHP'li Cemal Enginyurt'un, bir röportaj sırasında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e ilişkin kullandığı sert ifadeler dikkat çekti.

MHP'den Perinçek'e yaylım ateşi

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e sert sözler sözler geldi.

nginyurt, "Türk Ordusu içinde Doğu Perinçek’in adamı varsa FETÖ’den daha tehlikelidir" diye konuştu.

Medya Radar'dan Figen Balcı'ya özel açıklamalarda bulunan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un, Doğu Perinçek'e yönelik sözleri dikkatlerden kaçmadı.

FETÖ'DEN DAHA TEHLİKELİDİR

Doğu Perinçek ve Aydınlık Gazetesini 12 Eylül öncesinde Ülkücü katili olarak niteleyen Enginyurt, 'Türk Ordusu içerisinde Perinçek'in adamları var' iddialarına ise çarpıcı bir uyarıda bulundu:

"Şimdi bu Perinçek çıkıyor '15 Temmuz'u ben önledim' diyor. Demeyecek miyim; 'Sen kimsin lan, sen neyi önledin?' Sen topal adamın tekisin. Sen PKK sevicisisin, Abdullah Öcalan'a çiçek veren adamsın. Sen teröristlere selam duran adamsın 15 Temmuz'u AK Parti, MHP ve 82 milyon Türk milleti engelledi. Ha bu Türk milletinin içinde kendini görüyorsan, amenna bir şey demem. Ama ben önledim, benim adamlarım önledi, kimse bunun adamları haindir. Kim Doğu Perinçek'in adamı ise haindir eğer Türk Ordusu içinde Doğu Perinçek'in adamı varsa FETÖ'den daha tehlikelidir."

YORUM EKLE