MHP'li bir yetkili, Bahçeli'nin 'kebapçı' sözlerine açıklık getirdi!

İsmini açıklamak istemeyen MHP'li yetkili Bahçeli'nin 'kebapçı' sözlerine açıklık getirdi.

MHP'li bir yetkili, Bahçeli'nin 'kebapçı' sözlerine açıklık getirdi!

İsmini açıklamak istemeyen MHP'li yetkili, 'işi kebap gibi olanlar, işsizlik için elini taşın altına koymayanların' kastedildiğini ifade etmesi dikkat çekti.

Independent Türkçe Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek, MHP'li bir yetkili ile görüştüğünü ve Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin tartışma yaratan, “Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” ifadesiyle aslında neyi kast ettiğini açıkladı.

İsmini açıklamak istemeyen MHP'li yetkili, “işi kebap gibi olanlar, işsizlik için elini taşın altına koymayanların” kastedildiğini söyledi.

Gazeteci Çiçek’in kişisel sosyal medya hesabından aktardığına göre, MHP’li isim, Bahçeli’nin söz konusu ifadesi hakkında, “Adanalı kebap düşkünü ve kebapçı esnaflarıyla en yakın olan bir lider nasıl olur da kebapçıları hedef alır... Oradaki kasıt işi kebap gibi olanlar, işsizlik için elini taşın altına koymayanların işsizlikte katkıları var anlamındadır” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Solmaztürk
Solmaztürk - 2 ay Önce

Anlı şanlı akademisyenler doğru dürüst meramını anlatamıyor ve izah yapıyorlar. Sn. Bahçelinin kılavuzlarını mutlaka değiştirmesi gerekir.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344