MHP Maltepe adayı Ahmet Baykan’a İYİ Parti’den önemli destek!

Akşener'in Cumhurbaşkanlığı seçiminde sağ kolu olarak bilinen İYİ Parti’nin kurucu üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesi  Avukat Mehmet Tolga Akalın MHP Maltepe adayı Ahmet Baykan'ı destekleyeceğini açıkladı.

MHP Maltepe adayı Ahmet Baykan’a  İYİ Parti’den  önemli destek!

Akalın sosyal medya hesabından "Oyumu İstanbul Maltepe'de kullansaydım, tereddütsüz Ahmet Baykan'a verirdim, Allah yolunuzu açık etsin" dedi.

Mehmet Tolga Akalın'ın bu tavrı, Ülkücülük konu olduğunda diğer diğer şeyleri teferruat sayması, Ülkücüler arasında takdirle karşılandı.

Mehmet Tolga Akalın

Bilindiği gibi İYİ Parti Maltepe ilçe başkanı  Vedat Çakıroğlu, MHP'li Ahmet Baykan'ı destekleyeceklerini açıklamıştı.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Saltuk Buğra Kavuncu ise  Vedat Çakıroğlu'nu görevden almıştı.

‘MECLİS ÜYELERİ LİSTESİNİ HDP’YLE HAZIRLADI’
Ali Kılıç’ın partisinin desteğini alamadığını ve meclis üyeleri listesini HDP’yle birlikte hazırladığını iddia eden Çakıroğlu, şunları söylemişti:
“CHP adayı Ali Kılıç, partisinin desteğini alamamış, partilileri tarafından haksız mal edinme söylentilerine muhatap olmuş ve 39 trilyon lira borçla devraldığı Maltepe Belediyesi’ni 568 trilyon borç içine sokmuştur. Bugün ise Maltepe İlçe Seçim Kurulu’na verdiği belediye meclis üyesi aday listesini HDP ile birlikte yapmıştır. Diğer aday Ahmet Baykan, Maltepe’de partiler üstü bir kişiliktir ve yıllarca devlet hizmetinde bulunmuş tertemiz bir Maltepeli’dir. Ahmet Baykan, Maltepe’de, İYİ Parti, MHP ve vatansever her CHP’linin adayıdır. Bizim kefaletimize ihtiyacı yoktur ama yine de kefiliyiz. Reyimiz, desteğimiz, kalbimiz Ahmet Baykan’ladır.”
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tebrikler
Tebrikler - 4 ay Önce

Bop eşbaşkanının belediye başkan adaylarının olduğu yerlerde de Mhp liler, İyi partinin ülkücü adaylarına oy verirlerse iyi olur.

İddiaya Karşı Taraf ne Diyor? Sorulmaz mı?
İddiaya Karşı Taraf ne Diyor? Sorulmaz mı? - 4 ay Önce

Ahmet Baykan kazansın isterim, bu ayrı bir konu ama, ortada Çakıroğlu'nun bir iddiası var. Karşı taraf ne diyor? diye sorulmaz mı? Gazetecilik tarafları karşılıklı dinlemekle yapılır.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2016 yılında şehit düşen Sinan Yaylı'nın Bursa'daki babaevini ziyaret etti. Ziyaretin ardından mahalledeki kahveye giden Kılıçdaroğlu, buradaki bir kişinin "CHP, HDP ve terör örgütünün ilişkisi ne olacak?" sorusuna ''Terör örgütlerine kim destek veriyorsa Allah belasını versin. Biz Türkiye'nin geleceği için mücadele eden bir partiyiz'' yanıtını verdi.

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 4 ay Önce

Ülkücüler denizlide balikesirde erzurumda trabzonda kayseride konyada kocaeli sakarya mersin nigde nevşehir de iyi parti adayina verecek bu gayet dogal

Mustafa Kemal GÜNAY
Mustafa Kemal GÜNAY - 4 ay Önce

Mehmet Tolga Akalın adam gibi adamdır.Ülkücü ahlakın ve erdemin vucut bulduğu çok değerli bir kardeşimizdir.O destek veriyorsa aday da adam dır,

Hüseyin SUNGUR
Hüseyin SUNGUR - 4 ay Önce

inşAllah seçeceğiz.Allah yardımcısı olsun...

SIRADAKİ HABER