MHP'nin seçim sloganını “Biz Biriz Siz Hepiniz”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı çalışmaları kapsamında başlattığı ‘hemşeri harekâtı'nda ikinci aşamaya geçti.

MHP'nin seçim sloganını “Biz Biriz Siz Hepiniz”

 MHP'nin 23 Haziran seçim sloganı da belli oldu: “Biz Biriz Siz Hepiniz”

Daha önce İstanbul’da 250 binin üzerinde hemşerisi bulunan 15 ilin başkanını genel merkeze çağırarak talimatlar veren MHP Lideri, bu kez de bu şehirde 130 bin üzeri hemşerisi yaşayan 16 il başkanını davet etti.

Hürriyet'ten Umut Erdem'in haberine göre MHP Lideri Bahçeli, perşembe günü mega kentte 130 binden fazla hemşehrisi olan Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Çorum, Muş, Kayseri, Konya, Çankırı, Elazığ, Yozgat, Bingöl ve Batman il başkanları ile toplantı yapacak.

İl başkanlarına “Yatağınızı, yorganınızı alın. İstanbul’da çalışmalara başlayın. Seçimi kazanmak için gerekirse uyku nöbeti tutun” talimatı verilecek.

Toplantının ardından 16 il başkanı da çalışmalar için İstanbul’a gidecek. Hemşehricilik üzerinden seçim stratejisi yürütecek olan MHP’de yol haritası da belli oldu.

İstanbul’un üç bölgesinde bir genel başkan yardımcısı görevlendirildi. Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın genel koordinatörlüğe getirildi.

Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter, Feti Yıldız ve İsmail Faruk Aksu da bölge koordinatörleri olarak görev aldı.

BİZ BİRİZ SİZ HEPİNİZ

MHP 31 Mart için kullandığı seçim şarkıları ve sloganlarının yanı sıra, İstanbul seçimlerinde de “Biz Biriz Siz Hepiniz” sloganını kullanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet yanık
Mehmet yanık - 2 ay Önce

SN. BAHÇELİ,HAYATINDA, BİNGÖL ' e Gitmişmidir.? Bir Ülkücü Olarak,İstanbul' ki Akrabalarımda İMAMOĞLU Diyecek

Ülkücü
Ülkücü - 2 ay Önce

adam bak yahu kendi partisi için bu kadar gayret göstermemişti.

IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 2 ay Önce

Aposun yeni ortagi yakında megri megri pkk şarkısı soyleyecek zurriyetsizin oldugu yerde ot bitmez imamoglu yuzde 60 ile alır Millet ittifakı Cukka ittifakina karsi galip gelir
Ne Mutlu Türküm Diyene!

SAMIL KAFKAS
SAMIL KAFKAS - 2 ay Önce

ÜLKÜCÜ GECINEN CAKALLARA KAPAK OLSUN... BAY ELAMANIN KENDI PARTISI ICIN BU KADAR CALISTIGI GÖRÜLMÜSMÜDÜR?????????????????????

Bilge
Bilge - 2 ay Önce

Bu yukarıdakilerin gerçekten ülkücülerin duygularından haberi yok...Ben dahil size en az 100 ülkücü isim işim sayarım kahroluyoruz ve çıldırmak üzereyiz...Bizden bop eşbaşkanına oy çıkmaz...Çıkamaz...Onların ülkeyi düşündüğüne inanmamız gerekiyor...Damadını hala o makamda tutan biri ülkesini düşünmüyor demektir...Kin kusan biri ülkesini düşünmüyor demektir...Hala recep özeli orada tutan birinin amacı ülke olamaz...

Zafer
Zafer - 2 ay Önce

Ülkücüler birdir, doğrudur. Ama hiçbiri akpye oy vermeyecektir.

SIRADAKİ HABER