MHP’den Millet İttifakı’na yaylım ateşi!

MHP Manisa İl Başkanlığının düzenlediği istişare toplantısında konuşan Grup Başkanvekili Erkan Akçay Millet İttifakı’nın sert bir dille eleştirdi.

MHP’den Millet İttifakı’na yaylım ateşi!

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “Milli çıkarlarına sahip çıktığı için emperyal güçler ve taşeronları tarafından Türkiye’ye karşı kuşatma politikaları uygulanmaktadır. Cumhur İttifakı bu kuşatmalarla mücadele ederken Zillet İttifakı düşman safında yer alarak Türkiye’nin milli meselelerine muhalefet etmekte, Türkiye düşmanları ve terör örgütleriyle işbirliği yapmaktadır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye’nin milli bekasına yönelik tehdit ve tehlikelere karşı sarsılmaz bir kale olduğunu söyleyen Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ ilkesini siyasetinin merkezine almış, bu siyaset kavrayışıyla meseleler ele alınmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi; ilkeli, sorumlu, sorun çözen, çözüm üreten, sorumluluk ve inisiyatif alan, bütün meselelere Dünya ve Türk tarihi çerçevesinde milli tarih şuuru içeresinde dün-bugün-yarın perspektifiyle bakan, görüşleri, teşhisleri isabetli ve öngörüleri çıkan bir partidir. Milliyetçi Hareket Partisi; kendi gündemine hakim olmuş, başkalarının gündemine asla kapılmamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi; Milli bekamıza yönelik tehdit ve tehlikelere karşı da sarsılmaz bir kaledir. 52 yıldır yine aynı ülkünün peşinde, yine aynı çizgideyiz. 52 yıldır vazgeçilmez bir yeminle Türk Milletinin hizmetindeyiz. Allah’ın izniyle Türk Milliyetçiliğinin yıkılmaz kalesi Milliyetçi Hareket Partisi ilke ve ülküleriyle daha yüzlerce yıl varlığını sürdürecektir.” dedi.

YORUM EKLE