Müsavat Dervişoğlu Kime meydan okudu? “Sakına sakın karavana atmayın!...”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu bir süredir internet üzerinden hedef gösterilmesine çok sert tepki gösterdi. Dervişoğlu, “Bu hesabı tetikçilere değil, azmettiricilere ödetirim” ifadelerini kullandı.

banner318
Müsavat Dervişoğlu Kime meydan okudu? “Sakına sakın karavana atmayın!...”

MHP ve İYİ Parti arasındaki gerginlik yeni bir boyuta taşındı. MHP Genel Merkezi’ne yakınlığıyla bilinen twitter hesapları günlük olarak İYİ Parti yöneticilerini hedef alan tag’lar açıyor. Son olarak İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu hedef gösterildi.

Ağır hakaret ve tehditlere maruz kalan Dervişoğlu, resmi Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. Dervişoğlu, “Kanım da, canım da size helaldir buyurun gelin yalnız sakına sakın karavana atmayın!.”  sözleriyle tepki gösterdi.

“LİDERİNİZE ETMEDİK HAKARET BIRAKMAYAN…”

Daha önce de çeşitli tehdit girişimleriyle karşılaşan Dervişoğlu, bu sefer çok sert ifadeler kullandı.

Dervişoğlu, “Adıma tag açıp uzaktan uzağa sallamayın. Liderinize etmedik hakaret bırakmayan onlarca kişinin kapısına gitmeyi beceremediniz, bir de üstüne üstlük utanmadan canciğer kuzu sarması dost oldunuz. Kanım da, canım da size helaldir buyurun gelin yalnız sakına sakın karavana atmayın!.” dedi.

OLUR DA YARIN ÖBÜR GÜN BİR SALDIRIYA UĞRARSAM

Kendisine yönelik bir saldırı olması durumunda buna tepkisiz kalamayacağı belirten Dervişoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Tüyü bitmemiş çocukları üzerime kışkırtan muhteremler, olur da yarınlarda bir saldırıya maruz kalırsam faillerini bilgimiz dışında yapmışlar diye görevden alarak sorumluluktan kurtulamazsınız. Hiç kimse unutmasın ki; bu hesabı tetikçilere değil, azmettiricilere ödetirim!..”

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 21:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Necmettin şahin
Necmettin şahin - 2 yıl Önce

Musavvat da akşener de yalnız değildir. Herkes aklını başına alsın...

Ali Er
Ali Er - 2 yıl Önce

Musi ne oldu sahte kahramanlik pesindesin ha. Mafyacilik oynadigin günleri unutuk sanma. Agzini topla hayatinda bir gün adam olmayi dene. Ülkücülerin en zor zamaninda gidip karina milyarlik pirlanta alirken bunu Avrupada anlatirken biz de o zaman ne mal oldugunu anlamistik.

Arif Yüksel
Arif Yüksel - 2 yıl Önce

Neco sen aklini varsa eger basina alsan nasil olur. Musi kim ona bi bak istersen.

mustafa kara
mustafa kara - 1 yıl Önce

ne gerek var bunlara,milliyetçilerin beyninin kiralık ve satılık olmadığını unutanlar utansın...