Ömer Çelik’ten Mansur Yavaş açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Mansur Yavaş’ın açıklamalarına işaret ederek, "‘Bana iftira atıldı’ diyor. İftira, tezgah gibi siyasi manipülasyonlar bizim kapımızdan giremez. Sorulan sorunun iftira olmadığı açıktır” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Mansur Yavaş’ın dün düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamalara ilişkin, “Birtakım yalan beyanlar var. Birkaç gündür sustuklarını, bu işin arkasında kimin olduğunu görmek istediklerini söylediler. Bir tarafgillik tutumu sergilediğimizi söyledi. Benim saygıdeğer iş adamı gibi bir ifade kullanmam söz konusu olmamıştır. Bu konuda bilgi sahibi değiliz. Biz Mansur Yavaş ve bu kişi ile ilgili taraf da değiliz. Bu kişi hakkındaki kararı mahkemeler verecek. Tezgah arıyorlarsa şu anda içinde bulundukları siyasi atmosfere bakmaları gereken durumdur. Bu rakipler meselesi değildir. AK Parti’nin Mansur Yavaş diye bir meselesi yoktur. Bizim meselemiz saygıdeğer Ankara seçmenine CHP’nin nasıl bir adayla çıktığı meselesidir” dedi.

“Bizim açıklamamız netti” diyen Çelik, “600 bin dolarlık senedin sahte çıktığını ifade ettik. Mesele Mansur Yavaş’ın buna nasıl cevap verdiğidir. ‘Bana iftira atıldı’ diyor. İftira, tezgah gibi siyasi manipülasyonlar bizim kapımızdan giremez. Sorulan sorunun iftira olmadığı açıktır. Biz hayal mahsulü durumdan bahsetmiyoruz” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 13:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 3 ay Önce

Erdoğan siyasete yeni başlamışken aynı şekilde bir sürü safsata ile saldıran iktidar ve medya aslında Erdoğanın bilmeden yıldızını parlatıyordu. Tarih tekrardan ibaretmiş. Mansuru şimdiden başkan olarak tebrik ediyoruz.

Tek çare mansur baskan
Tek çare mansur baskan - 3 ay Önce

Alçaklığın dahi bir boyutu var sizde oda kalmadı fetocu kumpasci megrici TÜRKLÜK düşmanı hirsizlar

nk
nk - 3 ay Önce

"Mansur Yavaş ve Ankaralılar grubu" Filmin adı bu.
Sonu nasıl bitecek bakalım?

sorgulayan vatandaş
sorgulayan vatandaş - 3 ay Önce

Sahte senete imza atip veren bu kişi Mahsur Y.degil öyle bir algı yapıyorlarki sanki sahte seneti imzalayıp veren o malum sahtecilikten ve cocuk istismarından yargılanan malum iş adamı değil hem bu davasa yargı savcı değiştirilmiş tekrar secime 15, 20 kala tekrar acılmiş buda ayrıca manidar camur at izi kalsın sadece bu o kadar açıkkı Ankarada açık ara Mahsur Y.önde olduğunu görünce ne iftira karalama yapacaklarını şaşırdılar yazık iki oy fazla almak için geldiğimiz durum içler açısı orta doğu ülkelerini geçtik

SIRADAKİ HABER