Orhan Kavuncu, Mustafa Çalık'a çok sert cevap verdi

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun babası Orhan Kavuncu, kendisi hakkında değerlendirme yapan Mustafa Çalık'a çok sert cevap verdi.

banner311
Orhan Kavuncu, Mustafa Çalık'a çok sert cevap verdi

Yabancı ülkelerin istihbarat servisleriyle ilişkisi olan FETÖ tutuklusu Enver Altaylı polemiği sosyal medyada hız kazandı. İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun dayısı ve iş ortağı olan Enver Altaylı hakkında muhafazakar kesimin yakından tanıdığı isimlerden Mustafa Çalık, sosyal medya hesabından değerlendirme yaptı.

Buğra Kavuncu'nun babası Orhan Kavuncu için "Adamdan anlamaz, anlasaydı Enver Altaylı gibi bir kayınbiraderi çoktan vurmuş olması lazımdı" dedi. Buğra Kavuncu'nun babası Prof. Dr. Orhan Kavunucu, Mustafa Çalık'ın paylaşımının altına çok sert bir cevap yazdı. Orhan Kavuncu, Mustafa Çalık'a, "Ben kimi vurdum ki şimdiye kadar? Enver Altaylı benim kayınbiraderim olmanın ötesinde ağabeyimdir, fikir yolumun ilk taşlarını döşeyen kişidir. Ümit Özdağ'dan daha şahsiyetli olduğunu sanırdım Mustafa Çalık ama değilmişsin" ifadelerini kullandı.

ENVER ALTAYLI 3 YIL SONRA TWİTTER HESABI AÇTI!

FETÖ zanlısı olarak üç yıldır tutuklu olan ve hakkında çok sayıda iddiada bulunulan Enver Altaylı, Ümit Özdağ'ın açıklamalarından sonra bugün Twitter'da hesap açtı.

Enver Altaylı, sosyal medya hesabından bir de paylaşım yayımlayarak Ümit Özdağ'ın iddialarına cevap verdi. Altaylı, Ümit Özdağ ile başladığı açıklamalarını, AKP'li Mahir Ünal'la bitirdi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.