Reşat doğru İYİ Parti’den istifa etti

MHP'li Devlet eski Bakanı Reşat Doğru İYİ Parti’den istifa ettiğini açıkladı.

banner311
Reşat doğru İYİ Parti’den istifa etti

Reşat Doğru soyal payşaım sitesinden şu açıklamayı yaptı;"İYİ parti üyeliginden ve bütün görevlerinden istifa ettim.Kamu oyunun //bilgisine.Ne  Mutlu Türküm diyene"

REŞAT DOĞRU KİMDİR?

TBMM’nin internet sitesinde yer alan özgeçmişe göre Reşat Doğru’nun hayatı şu şekilde; Reşat Doğru, 20 Temmuz 1955’de Tokat Erbaa’da doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Ayşe’dir.

Tıp Doktoru; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Kayseri Tıp Fakültesinde Anestezi, Ankara SSK Dışkapı Hastanesinde genel cerrahi ihtisası yaptı.
Yozgat Devlet Hastanesinde genel cerrahi uzmanı ve başhekim olarak çalıştı. Tokat Devlet Hastanesinde genel cerrahi uzmanı olarak görev yaptı. İki dönem Tokat Tabip Odası Başkanlığı görevini üstlendi.
21 ve 23. Dönemde Tokat Milletvekili seçildi. 57. Hükümette Devlet Bakanlığı görevinde bulundu. 23 ve 24. Dönemde Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Üyesi oldu.
Orta düzeyde İngilizce bilen Doğru, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Alp19
Alp19 - 2 yıl Önce

Aman aman çok önemliydi,çürük elmalar bir an evvel ayıklanıyor.Habererk te bunlara çanak tutmaya devam ediyor havuz medyası halt etmiş yanında iyi parti düşmanlığına başlamş

memur
memur - 2 yıl Önce

çok iyi olmuş, bunlar zor günler adamı değil iyi günlerin koltuk kapan fırsatçıları, bir kamburdan daha kurtulduk