Sedat Peker, "Tayyip Abi ile Helalleşeceğiz" videosunu ne zaman yayınlayacağını açıkladı!

Sedat Peker, sosyal medyada yeni mesajlar paylaştı. Peker, son videosunda, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la “helalleşme” videosu hazırlayıp gelecek Pazar günü yayımlayacağını ifade etmişti. Peker yeni açıklamada bulundu.

Sedat Peker, "Tayyip Abi ile Helalleşeceğiz" videosunu ne zaman yayınlayacağını açıkladı!

Sedat Peker, son videosunda, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la “helalleşme” videosu hazırlayıp gelecek Pazar günü yayımlayacağını ifade etmişti.

Peker’in bu çıkışı, Erdoğan’ın 14 Haziran’da ABD Başkanı Joe Biden ile yapacağı görüşme öncesi “elini zayıflatma hamlesi” olarak değerlendirildi. Peker ise yaptığı açıklamada, "Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim" dedi.

Tepkilere yanıt veren Peker, şu mesajları yayımladı:

“Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar.

Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.”

YORUM EKLE