Soylu’ya böyle sahip çıktı! Erdoğan Sedat Peker’le ilgili ilk kez bu kadar net konuştu! “Ülkemize getirip yargılayacağız!”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan Sedat Peker olayında partisinin grup toplantısında sessizliği bozdu.

Soylu’ya böyle sahip çıktı!  Erdoğan Sedat Peker’le ilgili ilk kez bu kadar net konuştu!  “Ülkemize getirip yargılayacağız!”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı.

Erdoğan Sedat Peker olayında İçişleri bakanı Soylu’ya sahip çıktı.

Erdoğan açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“ÜLKEMİZE GETİRİP YARGILAYACAĞIZ!”

“Ülkede mikserler var. İçişleri Bakanımız Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde ülkedeki huzur ikliminden duyulan rahatsızlık var. Suç örgütleriyle mücadelede İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız. Binali Yıldırım arkadaşımızın oğlu üzerinden hedefe alınması asıl niyeti gösteren bir başka işarettir. Bu tezgahı da Allah'ın izniyle bozacağız. Buradan sesleniyorum Bay Kemal, Bayan Meral size buradan ekmek çıkmaz, boşuna uğraşmayın. Suç çetelerinin mensuplarını dünyanın neresine kaçarlarsa kaçsınlar takip ediyoruz. Bu suçluları da ülkemizde getirip yargıya teslime dene kadar peşlerini bırakmayacağız. Gereken cevaplar muhatapları tarafından verilmiştir. Tarafların başvurusu üzerine başsavcılıklar da gereken tahkikatlara başlamıştır. Eski Türkiye'nin hastalığı olan toplumu suç çeteleri eliyle düzenleme gayretlerinin yeniden hız kazandığını görüyoruz. Bu yöntemi FETÖ de uzunca bir süre sinsice kullanmıştır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali bey
Ali bey - 7 ay Önce

Fetö gibi sedatlada dün kol kolaydınız. İHANET hesabı er geç

Ali bey
Ali bey - 7 ay Önce

Bir zamanlar mitinkler düzenliyordu AKP için Elektirik direklerine mualifleri asacağız derken adalet nerdeydi ama size dokununca yargılamadan söz edenler adaletiniz batsın..

Vatandaş
Vatandaş - 7 ay Önce

ALLLAH cc hz havele ediyoruz......Tez zamanda layıkını ve gerekeni yapsın amin


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344