Zafer Partili Bartu Soral, Özgür Demirtaş-Kıraç kapışmasında tarafını seçti: Sadece tarafını seçmekle kalmadı Demirtaş’ın tüm kirli çamaşırlarını ortaya döktü!

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kendisini eleştiren Kıraç’ı hedef aldı. Bu kapışmada Zafer Partili Bartu Soral tarafını seçmekle kalmadı Demirtaş’ın tüm kirli çamaşırlarını ortaya döktü.

Zafer Partili Bartu Soral, Özgür Demirtaş-Kıraç kapışmasında tarafını seçti: Sadece tarafını seçmekle kalmadı Demirtaş’ın tüm kirli çamaşırlarını ortaya döktü!

Habererk / Haber Merkezi

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kendisini eleştiren Kıraç’ı hedef alması sonrasında tartışmanın fitili ateşlendi.

Sonrasında “İsmi lazım değil bir ekonomi yazarı ya da finansçıyı hem de Türkiye’de, 4 milyona yakın insan niye takip eder!” diye soran Kıraç’a Demirtaş şu yanıtı verdi:

“Ülkede istediği kadar ünlü olamayan ve gündeme gelmek isteyen kim varsa bana yazıyor. Te Allahım yarabbim. Kim bu Kıraç?”

Kıraç’ın yanıtı gecikmedi:

“Açık söyleyeyim; Ben bıktım bu kibirden ve kendi ülkemde bana had bildirmeye çalışan Anglo Sakson tavırlardan! Kim olmalıyım basit bir soru sormak için kardeşim kim?”

BARTU SORAL TARAFINI SEÇMEKLE KALMADI DEMİRTAŞ’IN KİRLİ ÇAMAŞIRLARINI ORTAYA DÖKTÜ!

Zafer Partisi kalkınmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bartu Soral ile Özgür Demirtaş kapışmasında Kıraç sanatçı Kıraç'tan müdahil oldu.

Soral, bu tartışmada müdahil olmakla kalmadı Demirtaş’ın kirli çamaşırlarını ortaya döktüğü görüldü.

Demirtaş’ın ise kirli çamaşırlarının ortaya dökülmesi sonrasında Bartu Soral’ı engelleyip kaçtığı görüldü.

İşte o paylaşımlar:

Özgür’cüler sizin hocanın üslup da müthiş!

“Kim bu Kıraç!”

Ben sizi uyarayım, 2 yıl önceki tweet bugün ortaya çıkartılıyorsa, sebep Atatürk’ün ekonomi modelinin gündeme gelmesidir, çözüm olmasıdır, küreselcilerin bundan duyduğu rahatsızlıktır…

Özgür, @ProfDemirtas

Bakıyorum 2011’lerde FETÖ PDY etkinken AKP’nin ekonomi politikalarını beğeniyor, övüyormuşsun. Zaten Berat’tan iş de istiyordun.

Merak ettim sonra niye eleştirmeye başladın? Ne ters gitti?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep esen
Recep esen - 2 ay Önce

Saçma sapan bir tartışma olmuş Türkiye'nin gündemi bu olmamalı ..batul beyi tebrik ediyorum..