Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ elini kürsüye vura vura HDP’lilerin gözlerinin içine baka baka açıkladı! Suriyelerin ülkelerine dönmesini HDP=Pkk bu yüzden istemiyor!

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ TBMM’de HDP’lilerin gözlerinin içine baka baka Suriyelerin ülkelerine dönmesini HDP=Pkk’nın neden istemediğini açıkladı.

Habererk / Haber Merkezi

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ TBMM’de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Özdağ’ın HDP’lilerin gözlerinin içine baka baka Suriyelerin ülkelerine dönmesini HDP=Pkk’nın neden istemediğini açıklaması takdir topladı.

Ümit Özdağ’ın açıklamaları şu şekilde:

"Suriyeli sığınmacılarına karşı çıkmayı hatip ırkçılık olarak nitelendirdi. HDP=Pkk’nın bu konudaki tavrının çok açık olduğu ortada. Suriye’de stratejik göç mühendisliğiyle bir Pkkistan Amerika desteği ile kurulmaya çalışılıyor.

Ve oradan etnik temizlik Türkiye’ye yönelik yapılıyor. Ondan dolayı Suriyelilerin geri dönmesini istemiyorlar. Çünkü birlikte siyaset yaptıkları ve terör eylemlerini destekledikleri örgüt orada devletleşme içerisinde.

Şimdi siz daha iyi anlıyor musunuz? Kimler Suriyelilerin kalmasını istiyorlar. Ve neden kalsın istiyorlar? Çünkü bu büyük bir Kürdistan projesidir. Sıra Türkiye’ye gelecek."
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
52/1Afyonlu
52/1Afyonlu - 3 ay Önce

DOĞRU SÖYLÜYENİ 9 KÖYDEN KOVARLAR...sözü çok ama çok doğru.biz akp kimlerle kurulduğunu fetöçülerle yurtdısında dahi okullar açıldığını dahi biliyoruz...da iş bu dayı hiçkimsemi hatırlamaz yahu daha 20 senene yani gençler dahi bilir neden bilmez hatda.tayyip yakalanma zamanına kadarda fetöçülerle beraber demidi.hayu bu kadarmı kafalar uykudamı.akp önçesi""FETÖÇÜLÜK...sonramı İSLAM TÜRK LÜK OLUVERDİ YAHUammada safız yahu az azıçık kafa yoralım...neden öldürülen değerli insanları zehirleyip ölürlerde demirel?=başdeki neden olmaz yahu az düşünün herşeye kanan millet yurtda yapılanlar türkler içinmi yapılıyor sanılıyor.hiçde inanmıyorum taa HZ.MEHDİ AS.ÇIKINÇA ...bileçeğiz işAllah...