Zafer Partisi’nin bu tarihi sözleriyle Sanatçı Çelik Zafer Partisi’ne katıldı: “E tabi devir değişti, Ama Çelik değişmedi”

Sanatçı Çelik Erişçi, Ümit Özdağ'ın liderliğinde kurulan Zafer Partisi'ne katılarak siyasete girdi.

Zafer Partisi’nin bu tarihi sözleriyle Sanatçı Çelik Zafer Partisi’ne katıldı:  “E tabi devir değişti, Ama Çelik değişmedi”

Partinin Kayseri İl Teşkilatı, yaptığı paylaşımda "E tabi devir değişti, Ama Çelik değişmedi. Sanatçı Çelik artık Zafer Partisi'nde" sözlerine yer verdi.

Özellikle 90'lı yıllardaki şarkılarıyla tanınan şarkıcı Çelik Erişçi, Ümit Özdağ'ın kurduğu Zafer Partisi'ne katılarak siyasete girdi. Haberi partinin Kayseri İl Teşkilatı sosyal medya hesabından paylaştı. Açıklamada "E tabi devir değişti, Ama Çelik değişmedi. Sanatçı Çelik artık Zafer Partisi'nde" ifadeleri kullanıldı.

"PARTİ İÇİ GÖREVİ ŞU AN BULUNMAMAKTA"

Bir sonraki paylaşımda ise "Kıymetli Sanatçımız Çelik Erişçi'nin partimize resmi bir katılımı ve Parti içi bir görevi şu anda bulunmamaktadır. Kendisi destek olarak Zafer Partisi'nde bizimledir. Kendisinin bu, çok değerli desteği için, biz de kendisine çok teşekkür ediyoruz. Meşalemizin bir ateşi de, artık kendisinin eserleridir" denildi.

ATATÜRK'ÜN İZİNDE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ...

Zafer Partisi İstanbul il Başkanlığının düzenlendiği geceye katılarak kendisini davet eden Zafer Partililere şarkı söyleyen sanatçı Çelik, Atatürk'ün izinde Türk milliyetçiliğini savunan partinin gecesinde olmaktan mutluluk duyduğunu açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2022, 13:46
YORUM EKLE