AKP CANAVARINI BİZ BÜYÜTTÜK

Trabzon Havalimanında Uzun adam geliyor diye saatlerce çile çektik isyan büyük, kapalı açık herkes bela okuyor ama Trabzon da AKP % 70 !

AKP CANAVARINI BİZ BÜYÜTTÜK

//www.habererk.com/yazi/1607/akp-canavarini-biz-buyuttuk#.VDfhi7dxkdk

 

~~AKP CANAVARINI BİZ BÜYÜTTÜK

 

Akşam Trabzon Havalimanında Uzun adam geliyor diye saatlerce çile çektik isyan büyük, kapalı açık herkes bela okuyor ama Trabzon da AKP % 70 !


Sarp gümrük kapısındayız Gürcistan küçük ve fakir ülke ama insana ve insan haklarına bizim Gümrük yetkililerinden daha saygılılar! Vatandaşına eziyet etmiyorlar. Ya bizimkiler? Kurbandan dolayı 5 kilo kavurma yapmış vatandaş al çöpe at, ucuz bal ya da kestane, ceviz almış iki kilo sert bir ifade yasak, yandın ceza çok! Ama gümrük kapısına elli metre mesafede marketlerde kaçak içki, sıgara gırla gidiyor! Kapıda sözde polis ve gümrükçü! Eee burası yolgeçen hanı Sarp-Hopa Türkiye… Solun kalesi Hopa bu seçimde AKP ye geçti. Yeni Türkiye bu işte…


Televizyonlarda şu şehir bu şehir yanıyor, marketler yağmalandı. Araçlar, ambulanslar yakılıyor şehre çıkma yasakları gibi kara tablolar işte size açılım ve analar ağlamasın hediyesi Türkiye de AKP birinci parti!


Türkiye vergi konusunda insafsız yasaların yanı sıra halkına ceza kesmekte de en önde. Yolsuzluklar her alanda ve herkes halinden memnun evet çalıyorlar ama hizmet var yükselen değer olmuş! Çok parayla yapılmayan fahişeliği kınarız! Türkiye de toplanan vergilerden çok bu ülkede ceza kesiliyor bu paralar nereye gider bilen var mı ?

Muhalefet ne iş yapar bu ceberut canavardan bu milleti kurtarma planları var mı? Halk fakirleşirken zengin daha çok zenginleşiyor! Küçük müteşebbisler, orta sınıf yok olmuş köleleştiriliyor! Bir ev yapmak istesen Ağaoğlu ne ödüyorsa sizde onu ödüyorsunuz! Bumu sosyal adalet? Sizi para baronlarına mahkum eden bu vizyon anlayışı yine siz istediniz AKP yi siz, biz büyütmedik mi ?
   

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER