Emniyet Mensubu Ailelerinden MHP İle Ziyaret

17-25 Aralık Yolsuzluk Operasyonu kapsamında mağdur olan emniyet teşkilatı mensuplarının aileleri, İl Başkanımız Sayın Mehmet Bülent Karataş' ı makamında ziyaret ederek haklı davalarında yanlarında olmalarını talep ettiler.

Emniyet Mensubu Ailelerinden MHP İle Ziyaret

~~17-25 Aralık Yolsuzluk Operasyonu kapsamında mağdur olan emniyet teşkilatı mensuplarının aileleri, İl Başkanımız Sayın Mehmet Bülent Karataş' ı makamında ziyaret ederek haklı davalarında yanlarında olmalarını talep ettiler.

Türk Milliyetçilerini bu konuda duyarlılığa davet edip, yapılan bu hukuksuz kıyıma karşı sessiz kalınmamasını istediler.

İl Başkanımız Sayın Mehmet Bülent Karataş; Türk Milliyetçilerinin her daim ve her platformda haksızlığa uğrayıp mağdur olan herkesin yanında olduklarını beyan etti.

Vatanını, milletini ve bayrağını seven polis memurlamızın hiçbir siyasi görüşlerinin olamayacağını, onların sadece vazifelerini yerine getirdiğine inandığını, gelinen noktada ise hükümetin 17-25 Aralık sürecindeki yolsuzluklara ilişkin belgeleri ve bilgileri vatansever, duyarlı, mesleğinin gereğini yapan, bu kamu görevlilerini madur ederek toplum üzerindeki algıyı değiştirip hukuk üzerindeki nüfuzunu kullanarak da yolsuzluk davasına takipsizlik kararı aldırarak hukuki süreci sona erdirmiş olabilir fakat Türk Milliyetçiliği, siyasi hareketinin mensupları olarak bizler bu işi peşini bırakmayacağız.

İl Başkanımız Sayın Mehmet Bülent Karataş son olarak şu sözleri dile getirdi: "Kimsenin mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulamaz, haksızlık yapanların haksızlığı hiçbir zaman daim olamaz."

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2014, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER