MHP den Sabah Gazetesine Sert Tepki

MHP İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş’ın Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan ahlaksız medya saldırısına karşılık yayınladığı açıklamada

MHP den Sabah Gazetesine Sert Tepki

MHP İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş’ın Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan ahlaksız medya saldırısına karşılık yayınladığı açıklamada “45 yıllık şerefli bir maziye sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne ahlaksızca saldıranlar, 12 Eylül ve 28 Şubat’ın doğurduğu yavrulardır.

 

Havuz medyasında partimiz ile ilgili ‘ittifak’ iftiraları çizmeyi aşmıştır. Bahsi geçen cemaat, bunların kadrolarını sağlamıştır. Bahsi geçen Cumhuriyet Halk Partisi, bunlara başbakanlığın yolunu açmıştır. Bahsi geçen Doğan Medya Grubu, medya desteği ile bunların iktidar yürüyüşüne katkı sağlamıştır. Böyle bir siyasi partinin kuklası olmuş bir gazetenin bu ahlaksız iftirayı savurması da manidardır. Milliyetçi-Ülkücü Hareketin, bir takım gruplarla ‘müttefik’ olduğu iftirasını atanlar unutmamalıdır ki Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek ittifakı Türk Milleti’yledir. Partimizin Türk Milleti’nden başka müttefiki yoktur.”

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2014, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER