SEVEN; ADAY DEĞİLİM

Ülkü Ocakları Eski Genel Başkan Yardımcısı Nusret Seven 2015 milletvekili seçimlerinde aday adayı olmayacağını ancak partisine hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

SEVEN; ADAY DEĞİLİM

HEPSİNDEN HELALLİK ALDIM

2007 den itibaren 2 dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) den Bafra Belediye Başkan A.Adayı olduğunu belirten Seven, ” İki kez çok sevdiğim Bafra’dan yerel seçimlerde aday adayı olmama rağmen Allah bizlere bunu nasip etmedi. Belkide benim sınavım buydu. Kırgınlıklarım olsa da davama ve partime hiç küsmedim. Bafra da bütün hemşehrilerimi gezme imkanım oldu. Aday olamadım diye asla küslük yapmadığım gibi yine yollara düştüm hareketim adına var gücümle çalıştım. Halkla sadece seçimden seçime değil her zaman halkın yanında olunması gerektiğini gördüm. Bafralı hemşehrilerimle yaptığım sohbetlerde şahsımı 2015 genel seçimleri için milletvekilliğine yakıştırmaları oldu. Hepsine teşekkür ederken helallik almayı da ihmal etmedim. Şunu söylemeliyim ki, kesin olarak yapılacak olan ilk seçimlerde aday adayı olmayacağım” dedi.

”AİLEME ZAMAN AYIRACAĞIM”

”İşlerimi toparlayarak aileme daha fazla zaman ayırma kararı aldım” diyen Seven sözlerini şöyle tamamladı; ”2007 de ben yollara düştüğümde oğlum Mustafa Türkeşhan 10 günlüktü. Şimdi 2.sınıf öğrencisi. Kızım Zeynep 17 aylık oldu. Değerli hayat arkadaşım eşime ve çocuklarıma artık daha fazla zaman ayırmak istiyorum. Onlara haksızlık ettiğimi de düşünüyorum. 8 yıllık evliliğimizde belirli aralıklarla 4 yıl onlardan ayrı olarak Bafra da kaldım. Sonuç olarak hem kendimi dinlemek hem de aileme zaman ayırmak ve yaşadıklarımı daha iyi analiz etmek için 2015 genel seçimlerinde MHP den milletvekili aday adaylığı gibi bir düşüncem kesinlikle yoktur. Adaylığı düşünen arkadaşlarımın Allah yar ve yardımcısı olsun. Her zaman partimin yanındayım. Dün olduğu gibi bugün de büyük ülkü davasına sonsuz inananlardanım.”

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER