Saadet Partisi, resmi sosyal medya hesabından Erdoğan’la ilgili yapay zeka videosu paylaştı. Videoda; ‘Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın söyledikleri gerçek olsa nasıl olurdu' diyerek yapay zeka ile gösterildi.

Erdoğan yapay zeka ile videoda, söylediği sözlerle ilgili şekillerde yer aldı.

“Türkiye bir tırmanışta” derken çantasıyla dağa tırmanan Erdoğan, “Türkiye adeta bir uçuşun içerisinde” derken pilot Erdoğan, “İnşallah Ay'a gidiyoruz” derke astronot Erdoğan, “Ben ekonomistim” derken istatistikçi Erdoğan, “'Ekonomide sıkıntı var' Yo…” derken tahtta oturan Erdoğan, Bir şarkıya eşlik ederken “ şarkıcı Erdoğan, “Soğan da soğan… Patates de patates…” derken manav Erdoğan, “Varsın gidiyorlarsa gitsinler” derken doktor Erdoğan, “Siz eğitim öğretim mimarı mısınız, çapulcu olarak dolaşanlar mısınız?” derken öğretmen Erdoğan, “İmar Barışı ile vatandaşımızın sorununu çözdük” derken harabe bir binanın içinde oturan Erdoğan, “Hiçbir afetin ardından ‘nerede bu devlet' sesleri yükselmedi” derken enkazda yakınlarını arayan insanların arasında duran Erdoğan karakteri vardı.

En son ise Erdoğan'ın, “Aaaahhh aaahhhh… Nereden nereyeeee… Ne oldum deme, ne olacağım de” sözlerine yer verildi. Video, “Görüntüler yapay zekanın; yaşananlar tek aklın ürünü” sözleriyle bitti.

Editör: Habererk Haber Merkezi