İzmir Lazer Epilasyon Fiyatlarında Buz Lazer Farkı

Lazer epilasyon dediğimizde istenmeyen tüylerin tamamen yok edilmesi akla gelir.

banner311
İzmir Lazer Epilasyon Fiyatlarında Buz Lazer Farkı

Vücudumuzda bulunan tüyler, geçici yöntemlerle temizlendiğinde kısa süre sonra tekrar uzar, bu durumda sürekli epilasyon gerektirir. Lazer epilasyon bu aşama imdadımıza yetişen bir teknolojidir. İstenmeyen tüyleri tamamen yok etmeye yarayan epilasyon yöntemi olan lazer epilasyon, gelişmiş son teknoloji sayesinde karşımıza Buz Lazer olarak çıkmıştır. Buz lazer, tüm epilasyon yöntemlerini geride bırakan, acı ve ağrıyı ortadan kaldırarak kalıcı epilasyon sağlayan son teknolojidir. Buz lazer piyasaya çıktığı andan itibaren tüm Türkiye’de hizmet vermiştir. Özellikle İzmir bölgesinde yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. İzmir lazer epilasyon fiyatları konusunda da mevsimsel kampanyalarla herkesin bu teknolojiden faydalanması sağlanmaktadır.

Buz Lazer Nedir?

Lazer epilasyon yöntemlerinin en son geliştirilmiş halidir Buz Lazer. Acı ve ağrısız epilasyon teknolojisi olup, masaj konforunda epilasyon hizmeti veren bir uygulamadır. Buz başlıklı cihaz ile cilt epilasyon uygulaması esnasında -3 dereceye kadar soğutulur ve acı ağrı hissedilmez. Bu anlamda tek acısız yöntem olan Buz Lazer, epilasyona farklı bir bakış açısı kazandırmıştır.

Nasıl Uygulanır?

Cilt altında bulunan kıl köklerine ısı enerjisi iletilerek kıl kökleri tahrip edilir, böylelikle belirli bir zaman dilimi sonrasında kıl oluşumu engellenir. Kalıcı epilasyon sağlar ve bunu yaparken acı hissettirmez. Ayrıca ulaşılması güç yerlere ulaşmasıyla da diğer yöntemlerden kendini ayırmaktadır. Özellikler erkeklerde genellikle ileri yaşlarda kulak içi bölgelerinde kıl artışı gözlenir, işte Buz Lazer kulak içi bölgesine bile uygulanabilme özelliğiyle fark yaratmaktadır. Ayrıca burun içi ve kaş arası gibi bölgelere de uygulanabilmektedir. Buz yüzden erkekler tarafından da oldukça fazla tercih ediliyor.

Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon yöntemlerinde belirli bir seans sayısı paylaşmak pek mümkün değildir, çünkü kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu yüzden genel ortalama süre elbette verilebilir, ancak kişiye göre farklılık görülebilir. Ortalama 6-8 seans sonrasında istenmeyen tüylerde kalıcı epilasyon sağlanır. Kıl yapısı ve cilt yapısına göre bu süreler değişiklik gösterebilir.

Buz lazer son teknolojiyle üretilmiş bir epilasyon yöntemidir. Her mevsim uygulanabilir, her cilt rengine uygulanabilir. Bu yüzden kapsamlı çalışmalar sonrasında geliştirilmiş bir teknolojidir. Ulaşılması güç yerlere ulaşarak, acısız ve ağrısız uygulanarak tüm epilasyon yöntemlerini geride bırakmayı başarmış bir teknolojidir. Bulunduğunuz ilde çok sayıda merkezde bulunmakta ve uygulanmaktadır. İzmir lazer epilasyon fiyatları için özellikle yaz aylarına girmeden kampanya yapıldığından bahsetmiştik, bu yüzden bütçenize uygun bir epilasyon yöntemi olarak da adından söz ettirmektedir.

Sizde acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüylerinizden %80-90 oranında kalıcılıkla kurtulabilirsiniz. Pürüzsüz bir ciltle her daim hazır olup, özgürce giyinebilirsiniz. Buz lazer farkıyla gelen güzellik ve pürüzsüzlükle tanımlanın tam zamanı!

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 09:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.