Paylaştığı videolarla Türkiye'de gündem oluşturan Sedat Peker hakkında bomba bir iddia geldi.

Gazeteci İrfan Değirmenci, dijital dizi-film platformu Netflix’in Peker’in belgeselini çekmek için hazırlıklara başladığını ileri sürmesi dikkat çekti.

Halk TV ekranlarında ana haber bültenini sunan gazeteci İrfan Değirmenci, dijital dizi-film platformu Netflix’in Sedat Peker’in belgeselini çekmek için hazırlıklara başladığını iddia etti.

"İZLESE DAHİ İZLEDİĞİNİ SÖYLEMEYENLER VAR"

“Bu ülkede Müge Anlı’nın programları izlenme rekorları kırıyor. Cinayetlerin aydınlatıldığı, çok karmaşık ilişkiler ağının ortaya serildiği programlara vatandaşlar çok büyük ilgi gösteriyor” diyen Değirmenci, sözlerine şöyle devam etti: “Ben zannetmiyorum ki Sedat Peker’in videolarını izlemiyor olsunlar. İzlese dahi izlediğini söylemeyenler var. 100 milyon izlenmesi var. Sen izlemedin, ben izlemedim. Kim izliyor o zaman bunları?

"NETFLİX BU POPÜLERLİĞİ KAÇIRMAMIŞ"

Netflix, Sedat Peker’in izlenme oranlarını görmüş ve harekete geçmiş diyorlar. Sedat Peker’in iddiaları, hayatı, yaşamı dizi olacakmış deniliyor. Netflix bu popülerliği kaçırmamış. Peker’in yaşamı ve ortaya konulan iddiaların bir belgesel-diziye konu olabileceği belirtiliyor.”