Şehrin tek kadın halk otobüs şoförü Fatma Güngör işten atıldı, Bakın sebebi neymiş?

Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı MANULAŞ’ta 5 yıldır çalışan halk otobüs şoförü Fatma Güngör, işten çıkarıldı.

42 yaşındaki Güngör,  işten çıkartılacak bir hata yapmadığını ve işiyle gurur duyduğunu belirterek ''Tutulan ufak tefek tutanaklar bahane gösterilerek benim işime son verdiler. Tutulan tutanaklarda her halk otobüs şoförünün yaşadığı ufak tefek kazalar ve araçlara sürtmeler. Ben bir insana çarpmadım, bir durağa girmedim, kırmızı ışıkta geçip trafik kuralları ihlali yapmadım. Ben yolcularıma ve çevremdeki insanlara bir aile gibi davrandım. Ebetteki hatalarım vardır. Olmaması mümkün değil. Ancak hatalarımın hiç biri yüz kızartıcı suçlar değil. Ne kurumumu ne de kendimi zora sokacak hatalar yapmadım. Ben ahlaksızlık veya yüz kızartıcı bir şey yapmadım. Zaten ben öyle bir şey yapmış olsaydım, boynumu önüme eğer ailemle birlikte çeker memleketime giderim. Ben öyle bir kadın değilim. Şoförlük yaptığım sürece erkeklerin içinde erkek gibi kadın oldum. Ya kartımı, otobüsü mü elimden alabilirler. Ama ekmeğimi elimden almalarını istedim'' dedi.

YOL YERİNE TELEFONA BAKAN OTOBÜS ŞOFÖRÜ BÖYLE KAZA YAPTI

Manisa'nın toplu taşımadaki tek kadın şoförünün iş ahdinin sona ermesine neden olan kazanın görüntüleri ortaya çıktı. 

Otobüs içi güvenlik kamerası görüntülerinde sürücünün sürekli olarak cep telefonuyla ilgilenmesi sonucu önündeki araca çarptığı görüldü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cngz
cngz - 6 ay Önce

hic kusura bakmada sen hak etmişsin trafikte telefonla devamlı ugraşman zaten trafik kanununa göre suc buna istinaten işlem yapılmış Allahtan kimsenin canına bişey olmamış belediye yönetimide iş akti fes edecegine uyarı cezası verebilridi gecmiş olsun

adaletsiz dunya
adaletsiz dunya - 6 ay Önce

bu ülkede namusuyla ekmek peşinde olanların başına acılan hikayeden dandik hABERLERİ OKUYUNCA DUYUNCA KENDİMİZDEN ŞÜPKELENİR OLDUK .HELE DE KADIN SAN VE KARŞI MUHALİF FİKİRLERE DE SAHİPSEN BİAT ETMİYORSAN .VAY HALİNE.PUDRA SEKERİ ÇEKMEMENIN CEZASI .NE GÜNLERE KALDIK.YETTİ GARIII.