Ticaret  Bakanı Ömer Bolat, yapılan düzenlemeler sonucunda oto piyasasında fiyatlarda yüzde 15 düşüş olduğunu söyledi. Bolat, gıda perakendecilerinden de indirim beklediklerini belirterek, "Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında büyük bir indirim kampanyası bütün marketlerden bekliyoruz" dedi.

Sıfır otomobil almayı düşünenler için indirim ve kampanya dönemi başladı. 

2023 sıfır araç modelleri ve fiyat listesi:

Citroen C3

Citroen'in özgün tasarım anlayışı ve yenilikçi teknolojileriyle dikkat çeken modeli Citroen C3, Türkiye otomobil pazarında geniş bir varyasyon yelpazesi ile sunuluyor. Bu çeşitlilik, farklı ihtiyaçlara ve zevklere uygun seçenekler sunuyor.

Volkswagen Polo

Kaliteli malzeme kullanımı, yüksek güvenlik standartları ve dinamik sürüş özellikleriyle öne çıkan Volkswagen Polo, Türkiye pazarında 887 bin 500 TL'den başlayan fiyatıyla satışa sunuluyor.

Renault Clio

Otomobil severlerin uzun süredir beklediği Renault Clio, Türkiye pazarında şimdiye kadar gördüğü en yenilikçi tasarımı ve özellikleriyle satışa sunuldu.

Fiat Egea Sedan

Filo ve taksiciler tarafından oldukça fazla rağbet gören Fiat Egea Sedan 729 bin 900 TL fiyat etiketi ile Türkiye'de satılan en ucuz 2. sıfır otomobil olma unvanın sahip oldu.

Hyundai İ10

Hyundai i10, şu anda sıfır kilometre otomobil almayı düşünenlerin gözdesi haline geldi. Hyundai i101.0 MPI 67 Hp güç üreten ünitesi ve manuel vites seçeneği ile birlikte 715 bin TL'ye satışta.

Dacia Duster

Son zamanlarda otomobil piyasasında yerini sağlamlaştıran ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Dacia Duster modelinin Türkiye fiyatı belli oldu. Dacia Duster, birçok özelliğiyle kullanıcılarına geniş bir arazi yeteneği ve ekonomik bir seçenek sunuyor.

Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Fiyatı da 874 bin TL.

Seat Ibiza

Yenilenen tasarımı ve modern özellikleriyle dikkat çeken Seat Ibiza, şimdi daha cazip bir fiyat etiketiyle Türkiye pazarında yerini alıyor. Fiyatı ise 850 bin TL.

Fiat Panda

Fiat tarafından uzun yıllardır üretilen ve sevilen model Panda 792 bin 900 TL'lik fiyat etiketi ile listemizin 4. sırasının sahibi oldu. Panda geçtiğimiz aylarda özel bir donanım seçeneğine de sahip oldu.

Kia Picanto

Kore asıllı bir şehir otomobili aldı. Kia markasının geçtiğimiz aylarda makyajlanan ve küçük, sportif şehir otomobili olarak bilinen modeli Picanto, Türkiye'de satılan en ucuz sıfır kilometre otomobiller listesinde 790 bin TL fiyat etiketi ile 3. sırada yer aldı.

Editör: Habererk Com