Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Sevda Gül Tunçer, Gazeteci Nevşin Mengü'nün sığınmacılarla ilgili paylaşımlarına tepki gösterdi. Tunçer, Mengü'nün İsveç'teki sığınmacılara yönelik bir paylaşımın alıntılayarak ikiyüzlülükle suçladı

Zafer Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Sevda Gül Tunçer, Gazeteci Nevşin Mengü'nün sığınmacılarla ilgili paylaşımlarına tepki gösterdi.

Tunçer, twitter hesabından cevaben yaptığı paylaşımda, "Türk kadınlarını TikTok'a yükleyen Pakiyi Afganı "o kadar yanlış bir şey yaptığının farkında değil ki espri yapıyor kendince"diye savunuyorsun,İsveç'te kendi kültürüne göre hiç de yanlış olmayan bir hayatı yaşayan sığınmacıya laf söylüyorsun. Yatacak yerin yok Nevşin İkiyüzlüsün!" dedi.

Ali Babacan, Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek Ali Babacan, Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek

Nevşin Mengü ise İsveç'teki sığınmacı kadınlara yönelik paylaşımında, "Bu hoşgörü/tahammül falan değil! Yılışık bir herifin zavallı iki kadın üzerinde kurduğu tahakkümü meşrulaştırmak. Demokrat olacaz derken oryantalist, hatta ayrımcı olmuşlar. İsveçli kadınların sahip olduğu özgürlükler göçmenlerin de hakkı!" ifadelerini kullanmıştı.