Sinan Oğan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iktidardan nasıl düştüğünü gösteren videoyu paylaştı!

Eski MHP milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan oldukça ironik bir video paylaştı.
Sosyal medya hesabın yaptığı paylaşımda rüzgârda sallanan Mustafa Kemal Atatürk, Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Bayraklarının olduğu sette sadece orta kısımdaki Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin bulunduğu flamanın düşmesine ilginç bir yorumda bulundu.

Sinan Oğan “Her iktidar bir gün düşüşü yaşayacak, sonu görecektir. Ancak, Atatürkçülük ideolojisi ve Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacaktır...” ifadelerine yer verdi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Şah
Süleyman Şah - 3 ay Önce

siz var ya siz hakikaten hainlik yapıyorsunuz...r.t.erdoğan'ın yerine türkiye'yi yönetecek kabiliyette adam şu an yokkkk...bunu kafanıza sokun...sizler ittihat ve terakki'nin güçlü paşalarına benziyorsunuz,onlar nasıl osmanlıyı savaşa sürükleyip yıktıysa sizler de aynısını yapıp türkiye'nin bölünüp parçalanmasına sebebiyet vereceksiniz...bi bitmediniz....

casaba
casaba @Süleyman Şah - 3 ay Önce

şu görüntüden medet uman geri zekalılar var şu ülkede..ve bunlar ülkeyi yönetmeye talip oluyorlar.

Misafir-4025933d
Misafir-4025933d @Süleyman Şah - 3 ay Önce

mk trolü seni ismide s. şah hani suriyeye girip alırız dediğimiz turbesi şimdi nerelerde, gideceksiniz koskoca 83 milyonluk Türkiye de yönetecek adam yokmuş diplomasız adam yönetiyor.

Tuncay Acar
Tuncay Acar @Süleyman Şah - 3 ay Önce

Şu anda ülke yönetiliyormu sanıyorsun sen. uçurumdan aşağı hep birlikte yuvarlanıyoruz. Saldım çayıra mevlam kayıra misali hiç bir devlet düzeni yönetim düzeni filan yok. Yönettikleri tek şey kamu ihalelerinin kime nasıl pay edileceği.

turan özşen
turan özşen @Süleyman Şah - 3 ay Önce

dükkan kapanır yani diyorsun

RAMON
RAMON - 3 ay Önce

Ben ikna oldun sayın Sinan Oğan, Recep Tayyip Erdoğan iktidardan düşmüş...la havle...

fatihin efesi
fatihin efesi - 3 ay Önce

kendi kendine gülene kendi kendine gelin güve olana deli derler .aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş.bu ülkede artık vesayetin değilll milletin borusu öter .nokta.

ttt
ttt @fatihin efesi - 3 ay Önce

milletin borusu ötünce görüyoruz işte ne hale geldi ülke :))) rezillik bi on seneye kıçınıza don alamayacaksınız slklar ahahahaa:)))

Cenk Bozdemir
Cenk Bozdemir - 3 ay Önce

Neyzen tefike bi arkadaşı hadi gözün aydın seninkini hükumeten düşürmüşler " ismet İnönü den bahsediyor ". Neyzende biz düşmüş. Ve düşkünle uğraşmayız demiş. 15temmuzda rte nın bir hain olduğunu milleti zorla başkanlık seçimine götürmek için meclisi lav edip anayasayı askıya alıp seçime gittiği gün %49 hain olduğunu anlamıştıda o %51 li anca 2021 de lağam patlayınca anladı.