Abdüllatif Şener milletvekili adaylığını açıkladı

AKP kurucularından Abdüllatif Şener, 24 Haziran'da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday olacağını açıkladı.

Abdüllatif Şener milletvekili adaylığını açıkladı

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri için geri sayım sürüyor. 24 Haizran'daki seçimlerde Cumhurbaşkanı adayları belli olurken 27. Dönem Milletvekilleri için partilerin aday belirleme çalışmalarını ise sürdürüyor. Siyasi partilerin milletvekili listelerini YSK'ya teslime etme süreleri ise son gün yarın...

Daha önce CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olabileceği konuşulan eski bakan ve AKP kurucularından Abdüllatif Şener'in adı milletvekilliği için de sıkça dillendiriliyor.

Abdüllatif Şener, BBC Türkçe'ye 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı hakkında açıklamalarda bulundu. "Aday olacak mısınız?" sorusuna yanıt veren Şener, "Muhtemelen bu seçimlerde milletvekili adayı olacağım. Ama şu anda partiler aday listelerini ilan etmedikleri için herhangi bir sürpriz ile karşılaşmak da mümkündür. Onun için başka bir açıklama yapmak doğru olmaz." dedi.

Şener, 'Parti adını söylemiyorsunuz sanırım?' sorusu üzerine, "Hayır, Cumhuriyet Halk Partisi" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 15:01

Alp Kılıç

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet ALKAN
Mehmet ALKAN - 2 yıl Önce

Bence çok iyi olur desdekliyorum.