AKP Çanakkale İl Başkanı istifa etti

banner155

AKP Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AKP Çanakkale İl Başkanı istifa etti
banner170

AKP Çanakkale İl Başkanı Yeşim Elibol Karadağ, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, göreve geldiği günden bu yana Çanakkale'yi her fırsatta onur ve gururla her platformda temsil etmeye çalıştığını söyledi.

"İsmimiz üzerinden partimiz yıpratılmaya çalışıldı" diyen Karadağ, şunları söyledi: "Bir yandan kendi içimizde büyük bir imtihan verip, diğer taraftan 'Yeni Türkiye hedefleri için hep birlikte nefisleri, kişisel hırsları bir yere koyup daha çok çalışma zamanıdır' dedik.

Özellikle son zamanlarda listemiz ve ismimiz üzerinden partimiz yıpratılmaya çalışıldı. Biz buna daha fazla göz yumamazdık. Buna daha fazla müsaade edemezdik. Partimiz bizim ismimizden her zaman önce oldu. Bundan sonra da öyle olacak. Uzun yıllardır partime onurla ve gururla hizmet verdim. Şu zamana kadar bana ne görev verildiyse elimden geleni layıkıyla yapmaya çalıştım. Onurla, şerefle, alnımın akıyla 3 Mart 2016'da geldiğim Çanakkale İl Başkanlığı görevimden büyük bir onur ve itibarla ayrılmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
AKP
AKP - 12 ay Önce

Büyük bir ihtimalle kınalı ile çalışmaya niyetli.

SIRADAKİ HABER

banner151