AKP'den Zafer Çağlayan açıklaması

Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Erdoğan'ın vekillerle görüştüğü toplantıdan sonra açıklama yaptı.

AKP'den Zafer Çağlayan açıklaması

Sosyal medyada birilerinin yine yüzünde güller açtığını görüyoruz. ABD'de sürdürülen ve uluslararası hukuka, doğla hukukta bile yeri olmayan tuhaf bir şekilde bir adamın bazı iddialar üzerinden rehin alınarak verdiği ifadelerden birileri umutlanmaya başladılar. ABD'nin derin devletinin yargıda oluşturduğu FETÖ'cü aklın etkisi altındakli haberleri izlemişsindir. Böyle bir aklın ortaya koyduğu dava üzerinden birilerinin Türkiye'yi sıkıştırmaya çalışmasına seyirci kalacak değiliz. Bu dava üzerinden Türkiye'yi köşeye sıkıştırmak isteyenleri görüyoruz, millet de görüyor. Bunu Türkiye diğerlerini aştığı gibi aşacaktır. Bu bizim tiyatro oyunu olarak gördüğümüz bir oyundur. Biz bunun bir aktörü olmayacağız, Türkiye'yi sanık sandalyesine oturtmak isteyenlere izin vermeyeceğiz. 

ABD bu adamı bir kart olarak kullanmaktadır. Bunun üzerinden umutlananlar; umutlanmayın. 

O kişi orada rehin alınmış, orada ezberletilmiş şeyleri söylemiştir. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lokman Ates
Lokman Ates - 12 ay Önce

"Amerika atlıtına yatanları kandırmak için bacaklarına bir ajan dolamıştır" da diyebilirdi. "İç siyaset" değil mi bunun adı?...

Insan
Insan - 12 ay Önce

AKP lilerle aynı fikirde olduğum şey Zarrab 'ın Türkiyeyi zora sokmak için ABD tarafından kullanılmasıdır. Ne Varki, İşi Özüne indiğinizde Yine AKP yüzünden ciddi bir fatura ödeme yüküyle karşı karşıya bırakıldık. 17-25 Aralık FETO operasyonunda Çıkar çatışmasından dolayı Kol Kola yürüdüğü AKP yi FETO zorda bırakmak için ortaya Zarrab konusunu attığında AKP ucu üst noktalara dayanacak gerekçesiyle ve Ciddi Oy kaybı yaşayacağını düşünerek Bu konuyu Ört pas etme çabasına girişmiştir. ve O dönemde başarılıda olmuştur. Sonra ABD bu olayları işleyerek şimdi bizleri sıkıştırıyor peki suçlu Kim ? Elbette yine ulkeyi kaosa goturen AKP yonetimi ?

Ayhan
Ayhan - 12 ay Önce

Eeee niye sagligin dan endise edip nota verdiniz demezlermi insana ver mehterii