AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz "Ke-mal bey" diye vurgulayarak ne demek istediniz?

AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, RS FM'de yayımlanan "Yavuz Oğhan'dan Bidebunudinle” programının konuğu oldu. 

AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz "Ke-mal bey" diye vurgulayarak ne demek istediniz?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün yaptığı konuşmada, 17 Aralık sürecinde rüşvet aldığı belirtilen dört bakan hakkında inceleme yapan Meclis Araştırma Komisyonu'nun AKP’li üyelerine yönelik "Sahtekarı akladılar" demişti.  

"BİZ DE KILIÇDAROĞLU'NA SORUYORUZ"

AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, sözlerine "Biz de Kılıçdaroğlu'na soruyoruz" diyerek başladı ve ekledi: "Türkiye'de bu kadar önemli gündemler varken, Türkiye'nin güneyinde terör devletçikleri kurmaya çalışan iradeler söz konusuyken, bu terör örgütleri birbiriyle ittifak halinde, birilerini maşası olmuşken, ortaya attığı iddialarla müfteri konumuna düşüren Kılıçdaroğlu, ülkemizin kendi gerçekliğinden bu kadar uzakken, milletimizle arasına bu kadar mesafe koymuşken, Atatürk'ün partisine nasıl geldiği ortadayken, kendisini vicdanı rahat mı?"

'KE-MAL BEY'

Yavuz Oğhan'ın programını aktaran Rusya'nın haber ajansı Sputnik, AKP’li İlknur İnceöz’ün Kılıçdaroğlu'yla ilgili yorumlarını sürdürürken, “Ke-Mal bey” ifadesini kullandığını belirtti. 

Sputnik'in haberine göre; AKP’li İnceöz'ün eleştirileri şöyleydi:

“17-25 Aralık'tan sonra biz paralel yapı derken, başta kendi şahsı olmak üzere, paralel yapının gazetelerinde, televizyonlarında yayınlara çıkan, okullarına dershanelerine gidenler, kucaklarına gidenler Kılıçdaroğlu'nun partilileriydi. 15 Temmuz'dan sonra, paralel yapı dediğimizde onlara sahip çıkan Kılıçdaroğlu, Ke-Mal bey, vicdanı rahat mı?"

“RÜŞVET ALAN BAKANLARLA İLGİLİ VERDİĞİNİZ KARARIN ARKASINDA MISINIZ?”

İnceöz'ün Kılıçdaroğlu'na yönelik ağır sözünün ardından "Rüşvet aldığı belirtilen dört bakanla ilgili verdiğiniz kararın arkasında mısınız?" sorusuna verdiği yanıt ise şöyle:

"Evet, şöyle. Konuları çarpıtmayalım. Sizi de ülkemizin gerçeklerine davet ediyorum. ABD'deki yapılan yargılamaya bakın. Varsa ambargoyla ilgili bir şey, başka Avrupa ülkelerine ne yapılıyorsa, gereğinin yapılması lazım."

"REZA ZARRAB DAVASININ KONUŞTURULUYOR OLMASI…"      

AKP Grup Başkanvekili, sözlerini sonlandırırken, soru sorulmasına da müsaade etmedi ve Reza Zarrab davasının konuşuluyor ve "bizim gibiler tarafından konuşturuluyor" olmasının "acı" olduğunu ifade etti. İnceöz, sözlerini şöyle noktaladı:

"Emperyalist zihniyet, ülkemizin birlik ve beraberliğini tehdit etmeye kalkarken, bizim sadece bunu (Zarrab davası) konuşuyor olmamız ve sizin gibiler tarafından konuşturuluyor olması, acı. Ne yaparlarsa yapsınlar, ülkemizin birlik ve beraberliği için çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
asi
asi - 11 ay Önce

60 yaşıma geliyorum, bu yaşıma kadar 15 yıldır başta liderler olmak üzere, bütün siyasilerin birbirine NAMUS ŞEREF VE HAYSİYET, İFTİRA, HAKARET, KÜFÜR, AŞAĞILAMA, İHANET YAKIŞTIRMASI, RÜŞVET, YOLSUZLUK, HIRSIZLIK, SUÇLU ADAM KAYIRMA ve sayamayacağım kadar çirkinlik ne gördüm ne yaşadım. liderler ve kendime lider gördüğüm genel başkanım bile küçüldükçe küçüldüğünü gördükçe siyasetten iğrendim. Hırsız, rüşvetçi bakanlar, rüşveti verenler, Şanlı TÜRK BAYRAĞININ YANINA hain barzaninin paçavrasını asanlar, yargıyı hainlerin ayağına götürenler, feto ve benzeri cemaatları koruyanlar kayıranlar ve sonunda A-L-D-A-T-L-D-I-K diye vatandaşın gözünde küçülenler. DEVLET KANMAZ ALDATILAMAZ olsa olsa devletin içinde yuvalanan aptallar ve hainler aldanır veya çıkar için ihanet eder.

Lokman Ates
Lokman Ates - 11 ay Önce

Bizde hanım Efendinin kandilerine soralım: Türkiye'nin güneyinde terör devletçikleri kurmaya çalışan iradeler söz konusuyken, bu terör örgütleri birbiriyle ittifak halinde, birilerini maşası olmuşken" mi BOP-GOP ittifakına girdiniz; peşmergeyi "Kobani'ye saldınız; "Kobani'ye selam " gönderdiniz; bu maşalarla mücadele için mi kamu malını, milli sermayeyi talan edip, vergi cennetlerine aktadını?....

Insan
Insan - 11 ay Önce

AKP Turkiye icin zarardir bunu gormeyen insanlari gercekten anlamak zor artik.