AKP’li başkandan şok iddia! “Bahçeli'ye açılış yaptırıp, İYİ Partinin teşkilatlarını kuruyor”

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bir yandan Bahçeli'ye açılış yaptırıp, diğer taraftan İYİ Partinin teşkilatlarını kuruyor iddiasında bulundu.

AKP’li başkandan şok iddia! “Bahçeli'ye açılış yaptırıp, İYİ Partinin teşkilatlarını kuruyor”

Yerel HaberKasaba.com'un haberine göre; Bir vatandaşın sosyal medya dan yaptığı açıklamada, Cengiz Ergün ve Turgay Şirin için "Yapamayacaksanız Bırak Git" sözlerini hatırlatan Gedizli, şu açıklamalarda bulundu; 

"Cengiz Ergün ve başkanlarının da işi zor.Bir taraftan sayın Bahçeli’ye daha önce açılış yaptığınız ama çalışmayan yerleri tekrar tekrar açtırıp prim yapmaya çalışacaksın, diğer taraftan Meral Akşener’in partisinin il ve ilçe teşkilatını kuracaksınız ki geleceğinizi bir nebze olsun garanti altına alabilesiniz.

Güya Prestij caddeleri yapacaksın ama kasabanın haftalardır kazılı Piyaleoğlu Caddesinde vatandaşa su dahi vermeyeceksin.

Konakönü, Camiönü, Acarlar, Yılmazlar mahallelerinde sizce prestij caddesi olmayı haketmeyen ve yüzüne bakmadığınız, berbat olan diğer yollardan bahsetmiyorum bile.

Sana ve yönettiğin belediyelere “yaptığınızı düzeltin” diyebilmek için insanlar gazetecilere haber yaptırmaktan başka çare bulamıyor farkındamısınız? 

Ayşe abla ne güzel söylemiş. Cengiz Ergün ve başkanları duydunuz mu?

“Yapamayacaksan bırak git...”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 12 ay Önce

Emserim mhp li baskanlardan önce Calip cirpanlari unuttunuz heralde.bu adamlar anlinin akiyla calisip cabaliyor hizmet ediyorlar.yigidin hakki yigide hic kimse kusura bakmasin Sevin yada Sevmeyin

mehmet
mehmet - 12 ay Önce

Bu haber doğruysa kanıt gösterin. MHP, AKP'nin arkasında dururken başkanlığı kazanmak için MHP nin kuyusunu kazmayın.