Akşener, cep numarasını verdiği bir mektup yayınladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener kadınlara, kadın dernek ve kuruluşlarına bir mektup gönderdi.Cep telefonu numarasını veren Akşener "Beni ararsanız çok mutlu olurum." dedi.

Akşener, cep numarasını verdiği bir mektup yayınladı

Mektupta sert ifadelere yer verildi.

Akşener mektubunda "O Cumhurbaşkanı ihtiras tramvayına binmiştir. Başkanlık ihtirası, insanlara insan gibi bakmasını engellemekte, sadece oy sayısı gibi görmesine yol açmaktadır. Kendisi için, başkanlık uğrunda feda edilemez bir şey yoktur." dedi.

İşte o mektup;

"Bulunduğunuz görevde sahip olduğunuz sorumluluklar, İYİ Parti olarak bizlerin taşıdığı sorumluluklarla örtüşmektedir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, kadına dair tüm sorunların çözümünde birlikte hareket etmenin önemine inanıyorum. Zira, "kadına dair sorun"dan söz ediyor olmak toplumun bütünüyle ilgili sorunlardan söz ediyor olmaktır.

Ülkemizdeki mevcut koşullar, kadına, çocuğa dair sorunların çözülmesi şöyle dursun, giderek derinleşmesine neden olmaktadır. Kadına ve onun temsil ettiği tüm alanlara dair çözümler asla ve kat'a kadınla empati kurmayan, kuramayan, buna niyetli de olmayan bir yönetim anlayışla çözülemez. Bu gerçeğin sizler de farkındasınız.

Biz kadınların hep birlikte olarak korku duvarını yıkmaktan başka çaremiz bulunmamaktadır.

Sizler de çok iyi bilmektesiniz ki, bugün ülkemizde kontrol dışı, denetlenemez, empati yoksunu bir cumhurbaşkanı vardır. O Cumhurbaşkanı, çocuklarımızın eğitim durumundan, bir kısmının uğradığı tacize, kadınlarımızın yaşadığı şiddet ve cinayetlerden, çalışma koşullarına kadar her duruma, sadece ve sadece kendi gücüne hizmet edecek bir çerçeveden bakmaktadır.

Çünkü, o Cumhurbaşkanı kadınların ve çocukların sorunlarına odaklanamayacak kadar kendisine odaklanmış durumdadır. O Cumhurbaşkanı ihtiras tramvayına binmiştir. Başkanlık ihtirası, insanlara insan gibi bakmasını engellemekte, sadece oy sayısı gibi görmesine yol açmaktadır. Kendisi için, başkanlık uğrunda feda edilemez bir şey yoktur.

Bugün ülkemizde, ihtiras ağına düşmüş Cumhurbaşkanını şikâyet edecek, kontrol edebilecek tek bir yer kalmıştır, o da Emine Erdoğan hanımefendinin kendisidir. Hanımefendiden istirhamımız eşleri beyefendiye "biraz da evde oturmasını" söylemesidir.

Türkiye'yi bu ihtiras ağından kurtaracaksa kadınlar kurtaracaktır; çalışanı çalışmayanı, evlisi bekârı, uzun saçlısı kısa saçlısı, genci yaşlısı, okumuşu okumamışı, çokbilmişi hiç bilmemişi, başı kapalısı başı açığı, gözlüklüsü gözlüksüzü, tırnağı ojelisi eli nasırlısı, şalvarlısı eteklisi, çocuklusu çocuksuzu kadınlarımızın hepsi bir olacak, güzel ülkemizi kısır döngüden çıkaracaksa onlar çıkaracaktır.

Sokaklarımızın kadın kahkahalarıyla ve çocuk gülüşleriyle dolacağı günler için, Türkiye'yi daha huzurlu ve mutlu günlere götürmek için, tüm kadınlarımızın babalarına ve kardeşlerine, eşlerine ve oğullarına, arkadaşlarına ve dostlarına İYİ Parti'ye destek vermeyi öğütlemesini istiyorum.

Biz kadınların önünde Kurtuluş Savaşı'nda yedi düvel duramadı, bunlar da duramaz.

Şimdi hepimizin umut edebileceği bir yol var, siz varsınız biz varız.

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyor, birlikte yürümeyi umut ediyoruz.

Desteğime ihtiyaç duyduğunuz her konuda lütfen aşağıdaki telefon numaramdan beni ararsanız çok mutlu olurum."

Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı Ve Arkadaşınız

Cep Tel: 05063333373
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif Memiş
Elif Memiş - 10 ay Önce

Bizler evimizde hiç bir şey yapamıyorsakta inşAllah oylarımızla size destek vereceğiz, bu kutlu yola çıktığınızdan bu yana size sosyal medya üzerinden nacizane destek olmaya çalışıyorum, siz benim cesur yüreğim siniz.Allah yar ve yardımcınız olsun .

Abdülhamit Çakmut
Abdülhamit Çakmut - 10 ay Önce

Yüreğinize..bilginize..görgünüze sağlık..lütfen ve keremen insanların kalbine dokunmaya devam edin..samimi..kalbi bakışınızı hepimiz hissediyorız.Kalbi saygılarımla efendim.Emirlerinizi bekliyoruz.

Mehmet Turan
Mehmet Turan - 10 ay Önce

Yolunuz açık olsun

Döne erdağı
Döne erdağı - 10 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener
Ince düşünceli açık fikirli güçlü ve yiğit bir kadın olduğunuziçin size güveniyor ve sizi cokseviyoruz Turkiyenin geleceği çocuklarımızın hayatı artık sizin başa gecmenizle bizleri rahatlatacak ve huzura edeceğiz hep birlikte inşAllah ilkokul beş okuyan bu kardeşinizev el Allah bir çok kesimi iknaetmisim sizin için saygilarimla

Songul Tosun.
Songul Tosun. - 10 ay Önce

IYI ki varsiniz. Sizinle gelecegimiz guvende olacak insAllah.

TAHSIN ESKI
TAHSIN ESKI - 10 ay Önce

UMUDUMUZ IYI PARTI TEK MUHALEFET IYI PARTIDIR

SİHAT SARI
SİHAT SARI - 10 ay Önce

Allah yolunuzu açik etsın

Evren kara
Evren kara - 10 ay Önce

Syn Meral AKŞENER hanım öncelikle vermiş oldugunuz numara kapalı bu beni iyi partili olarak üzdü kapalı numarayı neden nicin verdiniz bilmiyorum elbet vardır bi sebep ve ben SİZDEN HEM MAHKUM HEM MAHKUMLAR ADINA HER DOSYA BAŞI AF YAFA İNDİRİM VERİKMESİNİ GÜNDEME TAŞIMANIZI VE ADLİ PARA CEZALARA AF GELMESİNİ GÜNDEME GETİRMENİZİ COK İSTİYORUZ COK ACİL AFFA EN AZINDAN DOSYA BAŞI EN AZ 7 YIL İNDİRİME İHTİYACIMIZ VAR AİLEMİZ AİLELER PERİŞAN VE ADLİ PARA CEZALARIN HEPSİNE AF GELMESİNİ İSTİYORUZ MAHKEMEDE YARGITAYDA OLAN CEZA VE PARA CEZALARINA SİZDEN GEREGİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM VE KADINLAR VE KADINLAR GÜNÜNÜZÜ EN İCTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM


SIRADAKİ HABER