Akşener o vekillere kapıyı gösterdi!

İYİ Partili Hayati Arkaz, Bahçeli’nin elini öptü. Akşener’in bu görüntülere tepkisi ise çok sert oldu.

Akşener o vekillere kapıyı gösterdi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de dün gerçekleşen yemin töreni öncesi MHP sıralarına doğru yürürken İYİ Parti’ye ayrılan bölümden geçti. Bu sırada bazı İYİ Partililer ayağa kalktı, Bahçeli ayağa kalkan İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in de aralarında olduğu bazı vekillerle tokalaştı.

Sözcü gazetesinden Zeynep Gürcanlı’nın haberine göre;  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis’te yapılan dünkü yemin töreninde Devlet Bahçeli’nin elini öpen ve samimi görüntüler verenleri çok sert ifadelerle uyardı.

“DERHAL İYİ PARTİ’Yİ TERK ETSİN”

Partililere konuşan Akşener tepkisini şöyle dile getirdi;

“Ben siyasi nezaketi iyi bilirim. Ancak bu yapılan siyasi nezaket değildir. Partimize; FETÖ’cü, ipsiz sapsız diyen ve hatta genel başkanın namusuna kadar laf edenlere böyle hürmet göstermek siyasi nezaket değildir.

Bizim ilkelerimize bağlı kalacak olanlara yanımızda yer alabilir. Uymayanlar derhal İYİ Parti’yi terk etsin”

İYİ PARTİ GRUP YÖNETİMİ BELLİ OLDU

İYİ Parti ilk grup toplantısını basına kapalı gerçekleşti. Bu toplantıda partinin Meclis grup yönetimi seçimi de yapıldı. Yapılan seçimde Ahat Andican Meclis Grup Başkanı, Lütfi Türkkan ve Yavuz Ağıralioğlu ise Meclis Grup Başkan vekilleri olarak seçildi. Hayrettin Nuhoğlu ise İYİ Parti TBMM Başkan adayı olarak gösterildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Özdemir
Mehmet Özdemir - 3 yıl Önce

Sonuna kadar seninleyiz

zafer
zafer - 3 yıl Önce

İşte bu kadar!... Alkışlıyorum... o vekiller zalim Bahçelinin elini öpedursunlar ; ben de Meral ablamın ellerinden öpüyorum bu haklı tavrından dolayı....

Sebahat  tezsoy
Sebahat tezsoy - 3 yıl Önce

Meral hanımın yüreğine saglık bizlerin iki yüzlü insanlarla kaybedecek vaktimiz yok tüm iyi partililere fetöcö ip üstelik meral hanıma atılan iftiraları unutmayalım saygılarımla

Sinan  karakütük
Sinan karakütük - 3 yıl Önce

Sayın genel başkanım ın söylemlerine katılıyorum bahçeli yapmış olduğu ahlaksızlık ları hiç bir iyi parti li ve bizler iyi partili ülkücüler olarak asla kabul lenemiyoruz bahçeli ülkücüler i bir birine düşman gösteren kişi DİR iyi partili kardeşlerim e bahçeli kurşun sıkıştırmış tır

Gonul given
Gonul given - 3 yıl Önce

Bu kkonuda sn aksener cok hakli bize hakatet edenin elini ppmek ne demek

CELAL KARATAŞ
CELAL KARATAŞ - 3 yıl Önce

TAYLAN YILDIZI TEŞKİLATDIRMA GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNE İVEDİ OLARAK GETİRMENİZ LAZIM.DERHAL KORAY AYDININ GÖREVİNE SON VERİNİZ.YOKSA İYİ PARTİYİ DEVLET BAHCELİYE TESLİM EDERLER.VÜSAVAT DERVİŞ OĞLUDA KORAY AYDIN KADAR TEHLİKELİDİR..METANET CULHAOĞLUDA BUNLARIN İÇİNDEDİR...40 YILLIK SİYASETCİ OLARAK SİZE BUNLARI YAZDIM.GERİSİ SİZE KALMIŞ.SAYGILARIMLA

CELAL KARATAŞ
CELAL KARATAŞ - 3 yıl Önce

SİNAN OĞANIN NEDEN GELMEDİĞİNİ ANLADINIZMI.DERHAL KORAY AYDIN VE MUSAVAT DERVİŞOĞLUNU PARTİDEN UZAKLAŞTIRIN.TAYLAN YILDIZI TEŞKİLATDIRMADAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNE GETİRİNİZ SAYIN GENEL BAŞKANIM MERAL AKŞENER.MERHUM DEMİRELİN CİZGİSİNDE YÜRÜYÜNÜZ EFENDİM..

Serdar
Serdar - 3 yıl Önce

çabuk sinirlenmek hatadır, meral hanımda bu hataya düşüyor, siyasetçi çabuk sinirlenmemeli geniş olmalı, akp lileride chp lileride kucaklamalı.