Akşener “Salı vaazı” dedi kitabın ortasından konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "FETÖ ve DEAŞ ile Mücadele Acil Eylem Planı" açıkladı.

Akşener, yanına SAT komandosu ve Kardak kahramanı emekli Albay Ali Türkşen, gazeteci Vedat Yenerer ile gazi Emniyet Müdürü Fatih Eryılmaz’ı da alarak açıklama yaptı.

‘'Bizim duruşumuz bellidir. Hiç bir menfaat, koltuk, makam Türkiye'nin iyiliğinden daha önemli değildir. Uzman kadrolar tarafından FETÖ ve DEAŞ ile Mücadele Acil Eylem Planı hazırladık.'' diyen Akşener şunları söyledi:

ÜLKEYİ FETÖ YÖNETTİ

Uzun süre mevcut iktidarla iç içe olan FETÖ, 2003-2013 arasında ülke yönetiminde söz sahibi olmuştur.  FETÖ'nün 17-25 Aralık'a kadar devletin en mahrem kurumları da dahil olmak üzere her yere sızmasının sorumluluğu onlara bu imkânı cömertçe sunan iktidara aittir. İktidarın mesuliyetini inkâr ederek sorumluluktan kaçması insanımızın aklıyla alay etmektir.  Türkiye'ye adalet ve iyilik güneşi doğduğunda iftiracılar hukuk önünde hesap verecek.

MİLLET KURTARDI

 15 Temmuz'da devleti ve ülkemizin istikbalini Türk milleti sahaya inip kurtarmıştır. Bu tablo, idareciler için ağır bir utanç, milletimiz için ise övünç sebebidir. Türkiye'deki herkes sorumsuzlukta yarışan sorumluları iyi bilmektedir. Yaşananlar ve sorumlular milli hafızaya kazınmış bulunmaktadır.

DEAŞ SORUNU: 

DEAŞ sorunu da bizim tarihi tecrübemize yabancı değildir.  Adımız Osmanlı iken başlayan radikal tekfirci vahabilikle mücadele, 200 yıl sonra El Kaide ve DEAŞ'la mücadele olarak devam ediyor. İslam dünyasını ayrıştıran DEAŞ ve benzeri örgütler, yalnız bir terör sorunu değil, milli ve dini kimliğimize tehdit oluşturan ideolojik düşmanlardır.

TÜRKİYE İYİ OLACAK

Binlerce insanımızı kendi değerlerine düşman eden, annesini babasını kendisi gibi düşünmediği için kâfir ilan ettiren DEAŞ gibi yapıların ülkemizden bütünüyle temizlenmesi önceliğimizdir. İktidar sahipleri istese de istemese de Türkiye iyi olacak. Her sorununun bir çözümü vardır ve bu sorunları da ancak İYİ kadroların başarabilir.

İYİ PARTİ FETÖ VE DEAŞ İLE MÜCADELE ACİL EYLEM PLANI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 19:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet tüfekçi
mehmet tüfekçi - 11 ay Önce

Tertemiz bir yüz ve tertemiz bir sayfa açacak lider.Hayırlı olsun

Okur Yazar
Okur Yazar - 11 ay Önce

Akşener in konuşmalarında kürsüye HABERERK mikrofonu koysanız nasıl olur? Hem tanınmışlık artar.

SALİH AFŞARÜNAL
SALİH AFŞARÜNAL - 11 ay Önce

Hasretle beklenen,en önemlisi parlamenter sisteme dönme sözünü veren,şaibesiz,tertemiz bir lider.Daha ne olsun?Ülke yorgun,vatandaş bedbin.Yeni heyecan verecek,en önemlisi adaleti ön plana alacak bir lider.İYİ olacak güzel ülkem.Allah(cc)yardımcısı olsun,tüm emeği geçenlerin,Âmin!

Nusret Alperen  Dr.
Nusret Alperen Dr. - 11 ay Önce

Sayın Akşener, bütün yabancı gazeteciler dahil, Afrin harekatının sebepleri, amaçları, ve muhtevası ile ilgili olarak kahvaltılı basın toplantısı yapmasının tam zamanıdır. Lütfen iletiniz.
Saygılarımla.

GÜN İRFAN NAMALDI
GÜN İRFAN NAMALDI - 11 ay Önce

Yayınlarınız için teşekkür ederim...Etimesgut ilçe delegesi..

kenan
kenan - 11 ay Önce

Allah Yar ve Yardımcısı Olsun.Siyasetin güler yüzü yolunuz açık olsun.Her zaman güler yüzlü,konuşmasında hiç bir rakibi dikkate almadan,gençlerin sorunlarını,ekonomik,dış politik,eğitim öğretimdeki yanlışları ve Parlamenter rejimin iyi yönlerini ön plana çıkaran konuşmalar yapılması dileklerimizle.Allah Türküm diyen herkesi korusun

İyi insan
İyi insan - 11 ay Önce

İyi olacak iyi

kenan
kenan - 11 ay Önce

iyi olacak işAllah


SIRADAKİ HABER