Akşener, Tuncer Akşener'le ilgili sırrını açıkladı

banner155

İyi Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener , eşi Tuncer Akşener ile evliliğinin aşk evliliği olduğunu belirterek, "Benimle evlenebilmek için Tuncer evden kaçtı. Adam daha ne yapsın" dedi.

Akşener, Tuncer Akşener'le ilgili sırrını açıkladı
banner170

SİYASETİN HARCAMASI YÜKSEK

Sözcü'den Nil Soysal'a konuşan Akşener, evdeki bütçeyi eşi Tuncer Akşener'in yaptığını söyleyerek, "Benden para almaz. Beni de o geçindirir. Kendi kazandığımı kendim harcarım. Üniversitede hocayken kız öğrencileri okuturdum. Bunu da herkes bildiği için rahat söylüyorum. Ama milletvekili olduktan sonra, elime üniversite maaşından daha az para kalır oldu. Çünkü siyasetin harcaması çok yüksektir" ifadesini kullandı.

KÜRT YARDIMCI POLEMİĞİ...

Akşener gündeme oturan "Seçilirsem Kürt başkan yardımcısı da olur" sözleri ile ilgili olarak ise şunları söyledi:

Benim açımdan etnik aidiyet üzerinden sorulduğu takdirde Kürt bakan da olur, Kürt başkan yardımcısı da olur, Alevi bakan da olur, Alevi başkan yardımcısı da olur. Zaten bizim partimizin başkan yardımcıları arasında, kurucular kurulu arasında herkes var. Türkiye Cumhuriyeti'nin eşit vatandaşları olarak, aidiyetleri özne yapmadan herkesin birbiri ile eşit olduğu, birinin diğerinin önünde olmadığı bir devlet anlayışı sunacaksınız. Türkiye'deki temel sorun bu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan atlıhan
adnan atlıhan - 9 ay Önce

meral akşener tek rakip erdoğana karşı

Mehmet Özdemir
Mehmet Özdemir - 9 ay Önce

Türkiye iyi olacak

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

Sayın Meral Akşener o koca kafalılara sorarmısınız ben bir şeker pancarı ekicisiyim 2018yılı pancar fiyatını neye göre açıklama yaptı 2.35 kuruş 1 kilomu 10 kilo 100 kilomu

SIRADAKİ HABER

banner151