Akşener’in Salı toplantıları başlıyor!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener "salı vaazları" olarak nitelediği toplantılarına başlıyor.

İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında konuşan Akşener, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlarla birlikte olduklarını söylemişti.

Kadınlarla buluşmaya İstanbul'dan başladıklarını ifade eden Akşener, TBMM'deki grup toplantılarında yapılan konuşmaları "salı vaazları" olarak niteledi ve bundan sonra her salı toplumun değişik kesimleriyle bir araya gelerek bu vaazlara katılma kararı aldıklarını belirtmişti.

Halka açık olarak gerçekleştirilecek toplantıların ilki yarın gerçekleşecek.

İYİ Parti sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, her Salı günü saat 14.00'te, Genel Merkez binamızda, basına ve halkımıza açık toplantılarda, milletimizle buluşuyor." denildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazmi Yaman
Nazmi Yaman - 10 ay Önce

Çok iyi olur herkesten sonra cevap vermiş olur

Sahabettin Aytekin
Sahabettin Aytekin - 10 ay Önce

Gelecek İYİ olacak.İyilerde iktidar olacak..

Mehmet Mert
Mehmet Mert - 10 ay Önce

Çok doğru bir uygulama olmuş

Recep boyraz
Recep boyraz - 10 ay Önce

Allah yâr ve yardımcınız olsun iyi olacak

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 10 ay Önce

Halkın içine girerek toplumun sorunlarını yerinde tespit eden bir lider bu güne kadar çıkmadı. Milletin içinden millet gibi düşünen onun gibi yaşayan halksever önderlere ihtiyacımız var. Salı buluşmaları bunun için çok önemli. Umarım iktidar olur ve iktidara geldiğinde değişmez. Birileri gibi sürekli gömlek değiştirmez.

Muammer incel
Muammer incel - 10 ay Önce

Süper

Lütfi Yüksel
Lütfi Yüksel - 10 ay Önce

Güzel olur, İYİ parti daha iyi tanıtılır.Her salı olacağına göre,konu önceden duyurulur o konuda bilgi verilirse faydalı olacaktır.Meclisteki gurup toplantısı gibi olmamalı kanaatindeyim.Vaaz olarak adlandırılmaktadır.Vaazlar işe yaramadı bu hale düşmedik.Millet dertlerinin çözümü için nelerin yapılacağını somut olarak duymak istiyor.Selam ve saygılarımla.

SIRADAKİ HABER