Ali Çolak, İYİ Parti Çalıştayını protesto etti salonu terk etti!

İYİ Parti Teşkilat Çalıştayı, Meral Akşener başkanlığında Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde başladı.

banner311
Ali Çolak, İYİ Parti Çalıştayını protesto etti salonu terk etti!

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nda bulunan termal bir otelde gerçekleştirilen çalıştay, Genel İdare Kuruluüyeleri (GİK), milletvekilleri ve il başkanlarının katılımıyla başladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açılış konuşması yaptığı çalıştay, basına kapalı gerçekleştiriliyor. Toplantının yapıldığı otel, Meral Akşener'in posterleri ve parti bayraklarıyla süslendi. Çalıştay, yarın sonuç bildirgesinin okunmasıyla sona erecek.

Ali Çolak, İYİ Parti Çalıştayını protesto etti salonu terk etti!

Ali Dinçer Çolak sosyal medya hesabından İYİ PARTİ’nin 1 Nisan 2018’de gerçekleşen 1. Olağanüstü kongresi sonrasında "Bu gün kongrede, o kadar kalabalığı gördüğümde de aynı anlamlı tebessüm belirdi yüzümde. Ana fikri sevgi ve vefa olan hikayemizi paylaşan o samimi insanlar için verdiğimiz mücadeleyi hayatımın en güzel günleri olarak hatırlayacağım. Onları üzmek istemiyorum ama artık İYİ partideki misyonumun bittiğini hissediyorum. Bu hikayedeki en büyük kazancımız her ilde birlikte tebessüm ettiğimiz yeni arkadaşlar kazanmamızdır. Allah’a hamd olsun." diyerek İYİ PARTİ listelerinde yer bulamadığı için siyaset yapmayacağının sinyalini vermişti.

İYİ Parti Milletvekilliğine aday oldu

İYİ PARTİ kurucu üyesi Ali Dinçer Çolak İYİ Parti İstanbul ikinci Bölge Miletvekilliği aday adaylığına müracaat ederek evraklarını teslim etti.

24 Haziran seçimlerinde İstanbul ikinci bölge, sekizinci sıradan aday oldu.

Ama kazanamadı.

Çolak, İYİ Parti Çalıştayını protesto etti
Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nda bulunan termal bir otelde gerçekleştirilen çalıştayda Ali Çolak söz alarak "İYİ Parti'nin 24 Haziran seçimlerinde başarısız olduğunu ve Afyon çalıştayının Genel merkezin bir gaz alma oyunudur, bu durumu protesto ediyorum" diyerek salonu terk etti.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
hulusi kavas
hulusi kavas - 2 yıl Önce

yolun açık olsun kaç esnafa gittin ben hiç aday göremedim saadetin adayları geldi akape adayları geldi mhp yi boşver siz bir ideal uğruna yola çıktınız neredesiniz bu yazı bursa içinde geçerlidir

zafer
zafer - 2 yıl Önce

Çıkarcı münafıklar İYİ PARTİyi derhal terketsinler lütfen !!!
Meral ablamın böyle çıkarcılarla işi olmamalı...!!!

FEVZİ SÜNBER
FEVZİ SÜNBER - 2 yıl Önce

8 aylık mücadeleye dayanamayanlar, korkanlar, menfaat ve çıkar peşinde olanlar., bir an önce partiyi terk etsinler lütfen. gidenlere güle güle. Biz sonuna kadar Meral AKŞENER İN ARKASINDAYIZ.

FATİH
FATİH - 2 yıl Önce

Ali çolakı severim FAKATTTT...24 haziran seçimleri için 1 gün dahi çalışmamıştır..sıralamasını beğenmediği için..hoşçakal ALİ ÇOLAK

Hicabi Süer
Hicabi Süer - 2 yıl Önce

Bu partiye hizmetkâr olmak için gelmeyen hemen partiyi terketsin

nk
nk @Hicabi Süer - 2 yıl Önce

Bu hitabı MHP'yi bırakıp da İP'e takılanlara ithaf edelim. :)))

Sonsuza Kadar Adalet
Sonsuza Kadar Adalet - 2 yıl Önce

Başbuğ Türkeş'in evlatlarına bak hele!..Yazık.İyi Partilisi de MHP'lisi de beni her geçen gün hayal kırıklığına uğratıyor!

adem
adem - 2 yıl Önce

..... git...

neval kavcar
neval kavcar - 2 yıl Önce

Vekil olma derdindeymiş, olmamış. Sadece o mu? Şenol Bal mesela bırakın 8. Sırayı 2. Sıradan konulsa İP’te devam eder miydi? Halaçoğlu bile Kayseri’den seçilemem diye kabul etmedi. Ne var bu vekillikte? Dünyaya bu kadar bağlı insanların davası olmaz.
Velhasıl İP’te balayı bitti.

Tunç Tekin
Tunç Tekin @neval kavcar - 2 yıl Önce

15 Temmuzun Recep Tayyip Erdoğan'ı ''milli çizgiye'' getirdiğini iddia etmek, onu hiç tanımamak anlamına gelir.Ne diyordu Erdoğan?''Hedefe ulaşmak için papaz elbisesi bile giyerim''.Tayyip Erdoğan makyavelist bir siyasetçi.Gün gelir FETÖ ile beraber olur, gün gelir PKK ile.Sonra yollar ayrılır.MHP ile işbirliğini böyle değerlendirmek gerekir.KIRK YILLIK KANİ,OLUR MU YANİ....

METİN CAN
METİN CAN @neval kavcar - 2 yıl Önce

YORUMA BİLE GEREK YOK...BIRAKIN GİTSİN...BURADA ÜÇ BEŞ MHP Lİ GEÇİNEN SARAY YAMAKLARI DA İLERİ GERİ YORUM YAPMIŞLAR, BİZ BÖYLE İYİYİZ. BİR MİLYON OYUMUZ OLSA BİR TANESİNİ MHP YE GERİ VERMEYİZ...

Tunç Tekin
Tunç Tekin @neval kavcar - 2 yıl Önce

Neval Kavcar bu partinin adı İP değil İYİ PARTI.Önce saygılı olmayı öğren. Yıllarca küfrettiğin AKP ile şimdi kardeş parti olmak nasıl bir duygu?Sen ve senin gibi hastalıklı kalemler Türk Milletini Türk Milliyetçiliğinden soğuttu.

nkavcar
nkavcar @neval kavcar - 2 yıl Önce

Tunç Tekin'e cevap... İP bir parti ise elbette hakkında konuşacağız. Ama Akşener'le bir yere varılmayacak.
Her yere aynı şeyi yazıyorsunuz. "Düne kadar AKP'ye kızdınız..." Sadece kızmakla kalmadım, mahkemeleştim de.. Lakin 15 Temmuz ve FETÖ darbe girişimi oldu. AKP şu an için milli çizgide. Durduk yere neye kızacağız?

Tunç Tekin
Tunç Tekin @neval kavcar - 2 yıl Önce

Neval Kavcar sana ne IYI PARTIDEN?Sen 15 sene Tayyip Erdoğana küfrettin. Efendin Bahçeliye hesap sorsana.