Ali Çolak sevenlerini üzmüştü, İYİ Parti aday adaylığı ile sevindirdi

İYİ Parti kurucular kurulu üyesi Ali Dinçer Çolak İYİ Parti İstanbul ikinci Bölge Miletvekilliği aday adaylığına müracaat etti.

banner311
Ali Çolak sevenlerini üzmüştü, İYİ Parti aday adaylığı ile sevindirdi

Bilindiği gibi Ali Dinçer Çolak sosyal medya hesabından İYİ PARTİ’nin 1 Nisan 2018’de gerçekleşen 1. Olağanüstü kongresi sonrasında "Bu gün kongrede, o kadar kalabalığı gördüğümde de aynı anlamlı tebessüm belirdi yüzümde. Ana fikri sevgi ve vefa olan hikayemizi paylaşan o samimi insanlar için verdiğimiz mücadeleyi hayatımın en güzel günleri olarak hatırlayacağım. Onları üzmek istemiyorum ama artık İYİ partideki misyonumun bittiğini hissediyorum. Bu hikayedeki en büyük kazancımız her ilde birlikte tebessüm ettiğimiz yeni arkadaşlar kazanmamızdır. Allah’a hamd olsun." diyerek İYİ PARTİ listelerinde yer bulamadığı için siyaset yapmayacağının sinyalini vermişti.

Bu gün gelen haberlere göre İYİ PARTİ kurucu üyesi Ali Dinçer Çolak İYİ Parti İstanbul ikinci Bölge Miletvekilliği aday adaylığına müracaat ederek evraklarını teslim etti.

Bu başvuru sonrası İstanbul’un dört bir yanından Ali Dinçer ÇOLAK’ı sevenler mutluluk mesajları paylaştılar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Fatih 81
Fatih 81 - 2 yıl Önce

Günün en güzel haberi ..aşırı mutlu oldun ali başkan .ali reis seni özledi meydanlar salonlar.

Hamit Iltaş
Hamit Iltaş - 2 yıl Önce

ülkücülükten geçinmedi hiç bir zaman.tanıyanlar iyi bilir..sadece ülkücüydü.yüreğinde insan sevgisi dostlarına gösterdiği vefa. yiğitliği. mütevaziliği davasına bağlılığı ülkücü olmaktan başka bir yolda bırakmamıştı zaten. hayırlı uğurlu olsun kardeşim.

Zuriye mumcu
Zuriye mumcu - 2 yıl Önce

MasaAllah hepsi çakı gıbı