'Antalya Akşener grubu' dur durak bilmiyor

Meral Akşener'le Türk kadını siyasete ilgi duymaya başladı.

'Antalya Akşener grubu' dur durak bilmiyor

Cumhuriyeti ve Cumhuriyet değerlerini koruma duygusuyla alana inen bayanlar dün Antalya'da iki faaliyetle örnek teşkil edecek toplantılar gerçekleştirdi.

Kadın Doğum Uzmanı Dr. Dolunay Yelda Doğan, Milliyetçi Meslak Adamlar Birliği Derneği Başkanı  Musa Ertugan ve İsmail Aköz öncülüğünde "MHP'de değişim"  talep eden Türk siyasetinin de en güzel renkleri ve kurtarıcısı olarak gördüğümüz Türk kadını, günümüzün Nene  Hatunları olarak tıkanmış Türk siyasetinin, önünü açmak için var güçleri ile çalışıyor.

Dr. Dolunay Yelda Doğan' yaptığı çağrıda Antalya'lı kadınların "artık biz de varız"  deme zamanı geldi yine Mustafa Kemal Atatürk  kadına tanınan  hakların değerini bilmek ve bunları korumak amaçlı, Türk kadını ile Antalyalı kadınlarla zaman zaman bu şekilde  bir araya gelerek birbirlerimizi fikirleri ile aydınlanmayı hedefliyoruz dedi.

Referandumda hayır diyeceklerini  siyasette de Meral Akşener'i desteklediklerini ifade eden Dr. Dolunay Yelda Doğan Antalya'da güneş doğmuştur, 16 Nisan da tıpkı turizm sezonu  gibi bereketli bir gün olacaktır.dedi

Dr. Dolunay Yelda Doğan  "Bize siyaset yapma fırsatı veren değerli abilerimize,  kardeşlerimize,  davetemize icabet eden çok değerli hanımefendi ve beyefendilere de müteşekkirim."

MHP Eski Samsun Milletvekili Vedat Çınaroğlu "Türk milliyetçiliği hareketinin, neden engellendiğini eski bir asker ve stratejist  olarak detaylı şekilde anlattı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 19:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Türk
İsmail Türk - 4 yıl Önce

çıktığın yolda başarılı olmanı dilerim.bu haberi yaptırırken çok düşündüm bizde bol muhteris insanlar bulunur bu kızın iyi niyetli,samimi gayretlerini gizlesek,görmezlikten gelsek dahamı iyi olur dedim ? ama sonra başka pencereden baktım! dedimki biz değişim gibi aslında çok büyük bir iddia ortaya attık ve eve kapatılan türk kadınını siyasetin içine davet ettik ama henüz ciddi sayıda rol model olacak bayanlarımızı ortaya çıkartamadık bir elin parmaklarını geçmeyecek bu liyakatlı,fedakar yürekli kızlarımızı örnek göstermemiz gerektiğini düşündüm ve senden izin almadan bu haberi yaptım.başarı iltifata tabidir ilkesi ile siyasette makul yarış ve rekabeti destekleyeceğini düşündüğüm bu anlayışımdan hiç bir zaman vazgeçmedim!küçük olsun benim olsun biz ne dersek o olur hastalığından kurtulunca insanlar daha da özgürleşiyorlar!bize sizler gibi binlerce rol model bayanlar gerekli bu tip toplantıların böylesine güzel şeylere vesile olması dileğimle...

İsmail Türk
İsmail Türk - 4 yıl Önce

7000 km öteden bu kadar oluyor işte! katılımcıların adları önce kasıtsız yazılmamış bu giderildi.ancak haber öncesinde editörümüz fatih hocayı arayarak bu habere ilişkin bir metin istemiş hocanın yoğunluğundan dolayı geri dönüş olmayınca haber eksik oldu.ayrıca musa ertugan başkanın gençlerin ve bayanlarımızın önünü açma güzelliği herkesin taktirindedir zaten doktor hanımın teşekküründe buda vardır.bu başarı antalyanındır ürettiğiniz faaliyet ulusal anlama dönüşmüştür bu tarafından bakalım hep birlikte mutlu olalım...