Bahçeli çok sert konuştu: Bu ne hüsrandır? Bu ne şerefsizliktir?

Rahatsızlığından dolayı Twitter'daki gündem değerlendirmelerine bir süredir ara vermiş olan MHP lideri Bahçeli, Erdoğan'ın eleştirdiği kesimlere "Ey" diye seslenmesine gönderme yaparak, "Ey diye seslenenlere ben de söyleyin artık ne söyleyecekseniz diyorum" ifadelerini kullandı.

banner311
Bahçeli çok sert konuştu: Bu ne hüsrandır? Bu ne şerefsizliktir?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter'dan Ankara saldırısıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Açıklamalarına "Malum zorunlu hal ve sebeplerden dolayı Twitter’den epeydir uzak kaldım. Yine de takipçilerimle gecikmeli de olsa buluşmaktan memnunum" tweetiyle başlayan Bahçeli, "Kara günler yaşıyoruz! Sanki ölüm uykusundayız. Ekin gibi biçiliyor, hızarda doğranıyoruz. Ölüyoruz arkadaşlar, hem de hiç huzur görmeden.Türk vatanı bir avuç soysuzun şiddet kazanına düştü. Türk milleti her gün saldırıya uğruyor. Sur, Cizre derken bombalar Ankara’da patlıyor. Masumlar katlediliyor. Millet her defasında canevinden vuruluyor. Devlet şaşkın, hükümet şaibeli, gelecek ise oldukça sislidir" diye devam etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sıkça kullandığı "ey" hitabına gönderme yapan Bahçeli, "Ey diye seslenenlere ben de söyleyin artık ne söyleyecekseniz diyorum" şeklinde konuştu.

Devlet Bahçeli, "Ankara’nın bağrında, devletin ana karargahında bomba patlarken, istihbarat ve güvenlik birimleri nerededir? Ne yapmaktadır?" diye sordu.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 16:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.