Bahçeli'den gizemli mesaj "Bir sırrı var, sabredin"

banner155

MHP lideri Devlet Bahçeli, 'Cumhur Modeli' dediği ittifak formülüne ilişkin, 'Bir sırrı var. Sabredin. Her şeyin bir zamanı var. Zamanı gelince açıklarız' dedi.

Bahçeli'den gizemli mesaj "Bir sırrı var, sabredin"
banner170

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün partisinin genel merkezinde il başkanlarıyla gerçekleştirdiği basına kapalı toplantıda, 18 Mart 2018'de yapılacak kongre için teşkilatlara “Hazır olun” mesajı verdi.

NABIZ TUTULMASINI İSTEDİ

Kongreye hazırlık için mahallelerden başlayarak istişare toplantıları yapılmasını ve tabanın kongreden beklentileri konusunda nabız tutulmasını isteyen Bahçeli, milletvekilleri ve genel merkez yöneticilerinin de bu toplantılara katılacağını açıkladı.

Habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre; “İP” diye ifade ettiği İYİ Parti'ye gidenlerin bir bölümünün kandırıldığını kaydeden MHP Lideri, “Ülkücünün yuvası MHP'dir”mesajını yinelerken, iyi niyetli ve kandırılmış olan kesimin FETÖ'cülerden ayrı tutulması gerektiğini söyledi. Bahçeli, bu kesime kapılarının açık olduğunu belirtti.

Bahçeli, seçim barajının MHPye karşı getirildiğini, buna rağmen siyasette barajları yıkarak var olmayı sürdürdüklerini anlatırken, barajın hem daha önce yaptıkları gibi ittifakla hem de HDP'nin yaptığı gibi bağımsız adaylarla aşıldığını anımsattı.

"CUMHUR MODELİ'NİN BİR SIRRI VAR"

Yeni hükümet sisteminde seçim sisteminin de buna uygun hale getirilmesi gerektiğini kaydeden MHP Lideri, “Cumhur modeli” dediği ittifak formülünü açıkladı. Bu modelde seçmenin hem ittifak hem de altındaki partiye oy verebileceğini dile getiren Bahçeli, bunun da bir sırrı olduğunu ifade etti. MHP Lideri, il başkanlarına, “Bir sırrı var. Sabredin. Her şeyin bir zamanı var. Zamanı gelince açıklarız. MHP'nin söyledikleri hep doğru çıktı. Şimdi söylediklerimizin de doğruluğu ortaya çıkacak” dedi.

MADALYON VERDİ

Bahçeli, il başkanlarına, Alparslan Türkeş'in 100'üncü doğum gününü dolayısıyla hazırlanan madalyon ve köstekli saat hediye etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatanever
Vatanever - 1 yıl Önce

Allah kimseye açığımızı vermesin. Allah kimseyi bahçelininin durumuna düşürmesin. Adam AKP taseronu oldu. Allah askina sen ne yakalattin bunlara acaba??? Veya sana ne vaat edildi Sn Bahceli.

vatansever
vatansever - 1 yıl Önce

Eh tabi sende sır çoktur ne de olsa en büyük "ajan" sensin!

SIRADAKİ HABER

banner151