Bahçeli'den Rıdvan Dilmen'e ağır sözler

banner155

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ' Erdoğan'ı parkasız Deniz Gezmiş'e benzetiyorum' diyen futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'e çok sert tepki geldi.

Bahçeli'den Rıdvan Dilmen'e  ağır sözler
banner170

MHP Genel Başkanı Bahçeli şunları söyledi: "Bir soru üzerine yorum yaparken bazı hatalar ve yanlışlar içeresinde sürüklendiğini söylüyorum. Sahadaki şeytanlığı siyasete taşımasın. Türkiye Cumhurbaşkanı'na parkasız Deniz Gezmiş ifadesi ne Türk milletine yakışır ne Cumhurbaşkanı'na yakışır ne de Cumhurbaşkanlığı'na yapılan yalakalığa yakışır. Türkiye Cumhurbaşkanı bir dönemin dönemin teröristi ile özdeş kabul edilemez. Kendisini Türk milletinden özür dilemeye davet ediyorum."

RIDVAN DİLMEN NE DEMİŞTİ?

Habertürk'te açıklamalarda bulunan Dilmen, İşçi Partili bir babanın oğlu olduğunu belirterek şöyle konuşmuştu: "Belki kafa yapacaklar. Ben Tayyip Erdoğan beye baktığım zaman parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum, demokrat sol görüşlü bir insan olduğunu görüyorum. Deniz Gezmiş, Filistin’e gitmiş. Amerika’yla savaşıyor Deniz Gezmiş. Deniz Gezmiş de ‘kahrolsun emperyalizm’ diyordu, Erdoğan da emperyalistlerle mücadele ediyor. Bakın NATO’da iki kişiden düşman olarak bahsedildi, bir ulu önder, büyük Atatürk’ten bir de Recep Tayyip Erdoğan’dan."

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2017, 14:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
rıza
rıza - 1 yıl Önce

yalakalıkta bir numara, bahçeliiiii

hüseyin Taşer
hüseyin Taşer - 1 yıl Önce

Cebe girişte büyüme yok ama cepdeki delik çook büyüdü... Gari iyi bi' çay demle de iyi'ce bi' içelim... Ne dersin ?

Nejdet Akgöl
Nejdet Akgöl - 1 yıl Önce

Ne Sen nede erdoğan deniz gezmişin ayakkabısı bile olamazsınız

SIRADAKİ HABER

banner151