Bahçeli'nin AKP ile beraberiz çıkışına ilk yorum

AKP Sözcüsü Ünal, Bahçeli'nin "AK Parti ile yanana mücadele sürecek" sözleri için "Yerli ve milli olan bütün unsurlarla ittifakız" ifadesini kullandı.

Bahçeli'nin  AKP ile beraberiz çıkışına ilk yorum

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "MHP, 2019 seçimlerinde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini tesis etmek için AKP ile birlikte mücadelesini sürdürecektir" açıklamasına iktidar partisinden ilk değerlendirme geldi.

AKP Sözcüsü Mahir Ünal, "Yerli ve milli olan bütün unsurlarla ittifakız" dedi.

Partisinin grup toplantısı öncesinde gazetecilerin sorularını cevaplayan Ünal, Bahçeli'nin sözlerini seçim ittifakı şeklinde yorumlamanın erken olacağını belirtti.

AKP Sözcüsü, “Bu konu zaman içinde görülecek. Buna parti organları karar verecek" değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Fetva veriyorum :) bunların dönme hızına müritleri bile yetişmiyor o yüzden her an herşey olur , Yerli ve milli olan bütün unsurlarla ittifakız" bu unsurlar Turkiyede kaldimi acaba :)

Lokman Ates
Lokman Ates - 1 yıl Önce

Mal, hizmet almak, toprak satmak için yerli ve milli den başka her yola başvuranlar, gemi ve kamyonlarını Bulgaristan, Malta, Panama... gibi ülkelere tescil ettirenlerden, millet ve milli hazine çaldıkları mevduatı yerli ve milliyetcilik hiç alakası olmayan vergi cennetlerine götürüp yaratan bir camiadan yerli ve milliyetcilik dersi almak oldukca ilginçtir!...

SIRADAKİ HABER