Bahçeli'nin Akşener stratejisi belli oldu

Bahçeli, muhalefetin öne çıkan ismi Meral Akşener'i hedef almaya karar verdi.

Bahçeli'nin Akşener stratejisi belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği başkanlık desteği nedeniyle MHP içinde eleştirilerin hedefi olan Bahçeli, muhalefetin öne çıkan ismi Meral Akşener'i hedef almaya karar verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a başkanlık yolunu açan desteği veren isimlerden olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti içinde güçlenen muhalefete karşı stratejisini belirledi.

Hürriyet'ten Abdulkadir Selvi'nin köşesinde dile getirdiği stratejiye göre, Bahçeli referandum sürecinde Meral Akşener'i hedef alacak.

İşte Selvi'nin köşesinde yer alan o bölüm:

Referandum sürecinin en sancılı geçeceği parti MHP, önümüzdeki hafta Konya’da yapacağı toplantı ile startı veriyor. MHP’de kampanya süreciyle birlikte parti kimliğinin ağır basacağı beklentisi hâkim. Meral Akşener’i bu kez 15 Temmuz darbe girişiminden vuracaklar. Olağanüstü Kongre sürecinde Akşener ile FETÖ bağlantısını ön plana çıkaran Bahçeli’nin bu kez Akşener’i FETÖ’cü darbe üzerinden vuracağı haberleri geliyor kulağıma. Bakalım Bahçeli’nin heybesinde neler var?

Yazının tamama için TIKLAYINIZ!

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ DE vELİ
ALİ DE vELİ - 4 yıl Önce

bahçelinin heybesi boş fasa- fiso hafızanınızı biraz yok layın 7 haziran seçimlerinden sona bahçelinin si̇yah çantasinda ne vart di̇ye basin önünde açmişti ne çikti fasa- fi̇so

Barış Kaygusuz
Barış Kaygusuz - 4 yıl Önce

Anlaşılan Merâl Akşener geliyor

Fatih23
Fatih23 - 4 yıl Önce

Bir erkek neden bir kadından bu kadar korkar ki.sonuna kadar defalarca hayır.

Serhat yilmaz
Serhat yilmaz - 4 yıl Önce

Muğla mhp il delegesiyim sonuna kadar hayır diyorum seninleyiz aksener

alp
alp - 4 yıl Önce

meral akşener sinan oğan ümit özdağ koray aydın atilla kaya ve diğer vekiller birleşip ortak hareket etmeli ve ortak mitingler yapmalı işte o zaman türkiyede çok şey değişir lütfen birleşin artık !

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Kendini bozkurt sanan gaflete düşmüş kardeşler oboda yiğitmi kalmadı bi kadının peşine düştünüz gidiyonuz biz türkler bi lider reis seçeriz secdiğimiz reise sonuna kadar biat eder uğrunda yolunda ölürüz asla dönmeyiz lider bizim yol bizim