Balıkesir'de Meral Akşener izdihamı

Yurt gezilerine devam eden MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener bugün de Balıkesir'i ziyaret ederek partililerle buluştu.Kaynak: Balıkesir'de Meral Akşener izdihamı

banner311
Balıkesir'de Meral Akşener izdihamı

İstanbul'dan karayoluyla Balıkesir'e hareket eden Akşener'in kafilesini Bursa Çevreyolu çıkışında da Bursalı partililerin oluşturduğu bir grup karşılayıp sevgi gösterilerinde bulundu. Kafileye buradan 100'den fazla aracın da katılımından sonra MHP bayraklarıyla süslü araçların oluşturduğu görkemli konvoy Balıkesir'e devam etti.

Akşener  ve beraberindekiler saat 14.00 sıralarında Balıkesir girişinde Değirmenboğazı'nda coşkulu bir kalabalık tarafından davul zurnalarla karşılandı. Karşılamada çok sayıda partili ile mevcut ve eski parti yöneticileri ve olağanüstü kurultay için imza veren 19 delegenin tamamı hazır bulundu. Balıkesir'in 21 üst kurul delegesinden 19'unu ve mevcut il yöneticileri ile MHP'li tüm ilçe başkanlarını karşısında gören Meral Akşener'in morali bir kat daha arttı. Akşener, olağanüstü kurultay sürecinde sonuna kadar destek sözü veren üst kurul delegelerine "Dehşet oy alacağız, haberiniz olsun" diye karşılık verdi.

Karşılamada sadece Balıkesir değil, çevre illerden de çok sayıda üst kurul delegesinin hazır bulunduğu görüldü. Alkışlar ve "Bozkurt Meral" sloganlarıyla aracından inen Akşener'e bir çiçek buketi takdim edildi. Kendisini karşılayanlarla tokalaşıp, "Başbakan Meral" sloganları atanları Bozkurt selamıyla selamlayan Akşener tekrar aracına binip şehir merkezine hareket etti. Akşener'in konvoyuna yol boyunca bekleşen vatandaşlar da sevgi gösterilerinde bulunup alkışladılar. Vatandaşların balkonlardan, araçlardan çıkıp Akşener'i selamladıkları görüldü.

Kendisini çaya davet eden vatandaşlara yoğun programında dolayı, "Genel Başkan olduktan sonra söz çayınızı içmeye geleceğim" diyene Akşener'in yarım saat olarak planlanan otobüslü şehir turu yoğun ilgi ve izdihan dolayısıyla ancak 2 saatte tamamlanabildi. Konvoyun şehir turunu tamamlamasının ardından Akşener, Elit Asya Otel'e geldi.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 20:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.