Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ “Muhalefet Bahçeli’nin yaptığı gibi yapılır”

banner155

Başbakan Yardımcısı Akdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tavrından vazgeçmezse kendisinin zarar göreceğini söyledi. Akdağ, muhalefetin Bahçeli gibi yapılması gerektiğini savundu.

Başbakan Yardımcısı  Recep Akdağ “Muhalefet Bahçeli’nin yaptığı gibi yapılır”
banner170

Hükümete yakınlığı ile bilinen A Haber'de katıldığı canlı yayında soruları yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, siyasetin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ninki gibi yapılacağını ne sürerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Akdağ, şu ifadeleri kullandı:

"Biz AK Parti olarak karşımızda siyaseti ilkeli bir şekilde yapan, yanlışımız varsa bunları gerçekten gösteren, bize bir anlamda ışık tutan bir muhalefet istiyoruz. Böyle ana muhalefet anlayışı gerçekten olmaz. Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu tavrı aslında son derece pespaye bir tavır, kötü bir tavır. Bundan vazgeçmezse kendisi zarar görecek."

MUHALEFET BAHÇELİ GİBİ YAPILIR

CHP'li yöneticilerin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tutumuna bakması gerektiğini kaydeden Akdağ, "Bakın muhalefet böyle yapılır. Yeri geldiğinde partimizi, bizi, icraatlarımızı eleştirebiliyor ama mesele milli duruş olunca, mesele bir çeteyle, hain bir terör örgütüyle mücadele olunca, diğer terör örgütleriyle mücadele olunca, mesele Türkiye'nin bekası olunca çok doğru bir yerde duruyor. Muhalefete yakışan budur. Cumhuriyet Halk Partisi'ne, ana muhalefet partisine, Sayın Kılıçdaroğlu'na da yakışan bu olmalıdır ama maalesef bunu göremiyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Bencede Sn Akdag hakli muhalefet Sn Bahcelinin yaptigi gibi olur. Yalaka - AKP yanlisi - yanlisi ve dogruyu ayrit etmeyen her seye tamam diyen bir yalaka lider olmak icin ayri bir yetenek lazim :) Kilicdaroglunun bu konuda Bahceliden ders almasi lazim. Allah kimseye aciklarimizi vermesin Bahcelinin ne gibi bir acigini AKP yakaladi ise kendisine kole yapti MHp yi ....

neco
neco - 1 yıl Önce

Devlet Bahçeliye göre Rıdvan yalaka.Acaba kendisi ne oluyor?

yılmaz özdemir
yılmaz özdemir - 1 yıl Önce

aynen katılıyorum yalakanın sayesinde 18 yıl ikdidardasınız ya

SIRADAKİ HABER

banner151