Bayburt CHP İl Başkanı Akşener Dedi/ video

Meral Akşener'i ülkücü hareketin dışında Türk milletinin bütün kesimleri teveccühle karşılarken CHP'lilerden ve alevilerden de destek gelmeye başladı.

banner311
Bayburt CHP İl Başkanı Akşener Dedi/ video

 

Meral Akşener'i ülkücü hareketin dışında Türk milletinin bütün kesimleri teveccühle karşılarken CHP'lilerden ve alevilerden de destek gelmeye başladı.

Her kesimin umudu olmaya büyüyerek devam eden, Meral Akşener öncülüğündeki ülkücü hareketin iktidar yürüyüşünde bu gün Bayburt'ta heyacan verici bir gelişme oldu. Türkmen alevi dedesi olan aynı zamanda Bayburt CHP eski il başkanı  Kasım Aydemir,  Türkiye'ye iyi bir kaptan lazım  siyasetin yolu tıkanmıştır. CHP bu işi yapamıyor. MHP'de de devlet bahçeli olursa olmuyor. Dolayısı ile  Türkiye'nin kaptanlığını en iyi yapacak kişi Meral Akşener olduğuna inandığım için ben Meral akşener'i destekliyorum açıklamasanı habererk genel yayın yönetmeni ismail Türk'e  yapmıştır.

Bu desteğe tanıklık eden ülkücü hareketin tanınan simalarından üst kurul delegesi Berat Yılmazel bey ve iş adamlarından İsa Bora beyde hazır bulundu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2016, 20:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.