Büyükataman seçimlerin neden erkene alındığını açıkladı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Türkiye üzerine kurgulanmak istenen tezgahları bertaraf edebilmek adına aklıselimin galip çıktığını ve seçimlerin öne alındığını belirtti.

Büyükataman seçimlerin neden erkene alındığını açıkladı
banner170

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa milletvekili adayları Türkiye’nin 33 ilinden vatandaşlarla sahur yapıp birlik ve beraberlik mesajı verdi. 33 ilden çeşitli derneklerin bir araya gelmesiyle kurulan Bursa İl Dernekler Federasyonu’nda sahur yapan MHP Bursa milletvekili adayları büyük ilgi gördü.

Burada yapılan sahur programında konuşan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Seçimler 2019 Mart ayında yapılacaktı. Ancak 24 Haziran 2018 tarihine alındı. Bu tercihi yapmamızı icap ettiren olağan üstü hazırlıklar söz konusuydu. Türkiye’yi yapılacak bu seçimler öncesi bir kargaşaya ve kaosa sürükleyebilecek. Huzurun bertaraf edilmesine, yeniden husumetin hakim olduğu bir ortam hazırlığı vardı. Bir takım tezgahlar söz konusuydu. Bu hesaplar bilindiği ve görüldüğü için bu şer odaklarının hesabını boşa çıkartmak, Türkiye üzerine kurgulanmak istenen bu tezgahları bertaraf edebilmek adına akli selim gereğini yaptı. Devlet aklı harekete geçti ve seçimleri öne aldı. Oyunlar bozuldu. İnşallah ayın 24’ünde yapılacak olan bu seçimle; milletimiz bu oyunları tarihin derin çöplüklerine gömecek. MHP olarak ülkenin içinde bulunduğu bu nazik şartlar, bölgemizde yaşanan sıcak gelişmeler nazara itibara alındığında siyaseten önceliklerimizi yeniden gözden geçirmek mecburiyetiyle bizi karşı karşıya bıraktı. Biz 49 yıllık şerefli geçmişi olan bir siyasi hareketiz, merkezine insanı alan, insana hizmeti ibadet anlayışı içinde değerlendiren bir anlayışa sahibiz. Biz insanı Cenabı Hakkın yarattığı mukaddes emanet olarak gören bir anlayışla siyasetimizi icra etmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 16:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürbüz can
Gürbüz can - 10 ay Önce

49 yıllık şerefin içinde... ASLA OLAMIYACAKSINIZ !!!! büyük MHP geçmişi ve gelecekteki MHP liler ÜLKÜCÜ LER alayınızı hiçte IYI anmayacaklar!!!!zaten 24 haziranda, mensubu olmaktan onur duyduğum aziz milletim hepinizi meclisin dışına atacaktır...

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151