CHP’li vekil Gülay Yedekci cep telefonunu yayınladı ve...

CHP İstanbul Milletvekili Gülay YEDEKCİ, sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir video ile çocuk istismarlarına karşı vicdanı olan herkesi bu sürece dur demeye davet etti.

CHP’li vekil Gülay Yedekci cep telefonunu yayınladı ve...

 Yedekci, " Gelin hep beraber güç olalım, gelin devletin o güçlü yumruğunu bu sapıkların başına indirelim" dedi. 
Cam filmine bile müdahale edenler çocuk tecavüzlerine neden müdahale etmiyor?

CHP'li YEDEKCİ, şunları söyledi: "Her geçen gün yeni istismar vakalarıyla karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar kendi çocuklarına, komşularının çocuklarına istismarda bulunuyor. Bunu artık yüreğimiz kaldırmıyor. Mecliste defalarca önerge verdik, defalarda bütün milletvekillerine çağrıda bulunduk, en ağır yaptırımların uygulanmasını istedik ancak ses çıkmadı. Cam filmiyle ilgili açıklamalar yapanlar çocuk tecavüzlerine karşı seslerini çıkarmadı. Kadınların kahkaha atmalarıyla,hangi kadının hangi erkekle yan yana duracağıyla  ilgili açıklamalar yapanlar çocuk tecavüzleriyle ilgili ağızlarını bile açmadılar."

Yedekci cep telefonu numarasını paylaştı:  "vicdanı olan herkesten destek bekliyorum"

"Bütün sendikalara, bütün kadınlara, bütün insanlara; vicdanı olan herkese sesleniyorum. Ben İstanbul Milletvekili olarak cep telefonum ve e maillerim 24 açık, sizden destek bekliyorum. Telefon numaram; 05382643512, e mail adresim; gulay.yedekci@tbmm.gov.tr . Gelin hep beraber güç olalım, gelin devletin o güçlü yumruğunu bu sapıkların başına indirelim." 

Hep beraber yan yana duralım, bu sapıklıkların önüne geçelim
"Artık dur demenin zamanı gelmiştir, çocuklar oyuncakları ile oynayacakları yerde istismara maruz kalıyor. Buna bir dur demenin vakti geçmiştir bile. Yan yana olalım, çocuk parklarına kameralar takılmasını sağlayalım, insanların daha iyi eğitilmesini sağlayalım. Sapıkların en ağır cezayla yargılanmasını sağlayalım. Kadın dernekleri, çocuk dernekleri, sendikalar,  anneler, babalar, hep beraber yan yana duralım, bu sapıklıkların önüne geçelim. Yeter artık buna bir dur diyelim!"
 

Çocuklar ölmesin, çocuğumu öldürme
'Gülay Yedekci Hanım Evi Grubu' tarafından 15 Ocak 2018 tarihinde  kadın ve çocuk cinayetlerine dikkat çekmek üzere İstiklal Caddesi üzerinde yürüyüş düzenlemiş ve Galatasaray Lisesi önünde basın açıklaması yapılmıştı.  "Çocuklar ölmesin" sloganları eşliğinde "Çocuğumu öldürme" pankartıyla vatandaşlarla birlikte yürüyen Yedekci,"Çocuklarımıza uzanan elleri kıracağız" demişti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hacı şahan
hacı şahan - 12 ay Önce

üsküdar çengel koyde küçük market işletiyom 4 yıldır evliyim marketi açalı 8 yıl oldu marketim cami ile karşı karşıya geçen yıl hoca tahin oldu ve yeni gelen hoca diyorum ama degil bu hoca olmayan .... eşime tacizlerde bulunmuş eşim korkmuş bana söyleyememş bunu ögrendim müftülüge şikayete bulunduk ancak bizi bir süre oyaladı savcılıga gittik ordanda bir şey çıkmadı müftülük 3 4 ay görevden aldı o kişi bir üst mahkeme geri göreve geri alımış bu kişi camiye fetonun kitalarıylada yakalandı cami cematinden cogundan yüklü miktarlarda para alarak yardım diye yedigini geldgi daha önceki yerden de tacizden oyle şeylerden kovulmuş adalet bumu dur sizden yardım istiyorum bir çk yere yazı yazdım cevap gelmedi hala o kişi bi başka yerde görevde nasıl bir adaletki siz söyleyin canı ortaya koyuyorum sizinleyim

Editör: Mesajınız Milletvekiline iletildi....

Lokman Ates
Lokman Ates - 12 ay Önce

Sayın vekile % yüz katılıyorum!...

SIRADAKİ HABER