Çiller'den Akşener'e Cevap!

Akşener'in sosyal medyaya dayandırdığı, "Tansu Çiller demiş ki; Meral Akşener 28 Şubat'ta devlet belgelerini ABD'ye sattı" iddiasına Çiller'den açıklama geldi.

Çiller'den Akşener'e Cevap!
banner170

Çiller, "İsmim üzerinden siyasi rant peşinde koşmasın" dedi.

Sosyal medyada Çiller'in kendisiyle ilgili bir takım iddialarda bulunduğu duyumunu aldığını söyleyen Akşener, Çiller'i açıklama yapmaya davet etti. Akşener'in bu söylemlerinin ardından Eski Başbakan Tansu Çiller, sosyal medyada ismi kullanılarak yapılan açıklamaların kendisine ait olmadığını belirtti.

İSMİM ÜZERİNDEN SİYASİ RANT PEŞİNDE KOŞMASIN

Çiller, yaptığı yazılı açıklamada, "Benim tarafımdan yapılmayan hiçbir açıklama bana ait değildir. Ayrıca hiç kimse benim ismim üzerinden siyasi rant peşinde koşmasın. Kamuoyuna saygıyla sunulur" ifadelerini kullandı.

AKŞENER NE DEMİŞTİ?

Sosyal medya söylentileri üzerinden Çiller'e yüklenen Meral Akşener, "Sosyal medyada bir şey dolanıyor. Tansu Çiller demiş ki; Meral Akşener 28 Şubat'ta devlet belgelerini ABD'ye sattı. Buradan ilan ediyorum. Sayın Çiller bu açıklamanın doğru veya yalan olduğunu açıklamak zorundadır" demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
METIN KARACA - ALMANYA
METIN KARACA - ALMANYA - 10 ay Önce

Sayin Akşener Ablam, Başınızı eğmeyin. Hep güneşe bakın, Mevlãm sana güç verir. Sen yalnız doğruluktan şaşma. Bu yol cetindir, ama Türk Milletinin duası sizin üzerinizdedir. InşaAllah başaracağız. Merhum Başbuğumuzun hayatını hatıladığınızda, o zaman gücünüze güç katarsınız.
Allah size güç verir ve korur. ALLAH SABREDENLERLE BERABERDIR. İnşaAllah.

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151