Durmuş Yılmaz ""Akşener seçime tek başına giriyor"

banner155

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz, Genel Başkan Meral Akşener'in seçimlere tek başına gireceğini ve ilk seçimde Cumhurbaşkanı seçileceğini söyledi.

Durmuş Yılmaz ""Akşener seçime tek başına giriyor"
banner170

Yılmaz, zorluklarla mücadele etmek için var olduklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Zor olanı hemen çözeriz ama imkansız biraz zamanımızı alır. Biz imkansızı başarmak için yola çıktık. Toplumun her kesiminin şikayet ettiği geçim sıkıntısı, işsizlik ve bunun yansıması olarak aileler arasındaki geçimsizlik, parçalanma, çocuklara yapılan cinsel istismarlar..

'Bütün bunlarla ilgili İYİ Parti acaba ne düşünüyor, ne yapacak?" diye bir beklenti var. Bu soruların cevabı seçim bildirgesimizin içerisinde yer alacak. Vaatlerimizin ne olduğu, maliyeti, hangi ekonomik kaynaktan nasıl bulacağımızı sizlerle paylaşacağız." 

Yılmaz, parti olarak ekonomik kaynakların etkin kullanılması için gerektiğinde özelleştirme yapılmasına karşı olmadıklarını söyleyerek, " Ama özelleştirme sonucunda ortaya çıkan durumda, özel sektörün tekelleştirilmesini istemiyoruz" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lokman Ates
Lokman Ates - 13 ay Önce

Satıp savmakla câri işleri yürütmekten, ülekeyi, katma değer ilave etmekten ziyade fakirleştirmek başka amacı olmayan, iktidar mensupları için valdalizme, geri kalan %99 halk için dilecilik, işporta ekenomi politikarına karşı, bir alternatif şartır! Tek başına yürünüz, kaznılmasa da, uğraşı takdire şayandı!...

SIRADAKİ HABER

banner151